Zašlete květiny jako dárek po celé ČR!

DORUČÍME KYTICI po celé ČR
DORUČÍME KYTICI po celé ČR

Přesvědčte se i Vy, jakou moc má darovaná kytice v nejméně očekávanou chvíli. Věřte, že květiny doručené kurýrem na pracoviště, či domů rozzáří její oči a radost obdarované bude umocněna pohledy kolegyň, nebo kamarádek. Využijte i Vy služby rozvoz květin! Vyberte si květiny online, zaplaťte kartou, případně jiným způsobem a již se nemusíte o nic víc starat. E-shop Azalea květiny doručuje kytice od roku 2004 po Praze a celé ČR do firem a na soukromé adresy. Za toto období jsme předali již desetitisíce kytic, které učinily šťastnými mnoho a mnoho žen a dívek. Garanci u ženy Vám nedáme... ale Vaše šance zvýšíme!

Květiny expres

Buďte styloví a využijte rozvoz květin v Praze, Brně, Ostravě, Liberci, Plzni... a celé ČR! Objednejte květiny online a příjemce může kytici obdržet expres již do 120 minut od přijetí a zaplacení objednávky. Věřte, že radost obdarované osoby a její rozzářené oči Vám budou tou nejmilejší odměnou.

Květiny jako překvapení

V e-shopu si můžete vybírat ze sekcí kytic Pro radost, Slavnostní, Pro zamilované, Poděkování, Pro muže, Smuteční, nebo si kytici můžete sami navrhnout v oddílu Sestavit kytici. Dále si ke kytici můžete objednat bonboniéru, sekt, víno, či vázu a ZDARMA přiložíme kartičku s Vaším věnováním.

Kvalita na prvním místě

Naše práce nás baví a proto o květiny pečujeme s láskou. Rostliny jsou dováženy denně od holandských pěstitelů a z celého světa v nejvyšší kvalitě. V e-shopu naleznete velký výběr kytic z růží, gerber, lilií a dalších květin.