Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Azalea květiny

Azalea květiny

Až do konce roku 2017 jste se setkávali se značkou Azalea květiny, která označovala kamenný obchod a e-shop. Tento název byl vždy synonymem pro kvalitní květiny, které jsme dodávali po celé ČR.

Ke konci roku 2016 se začalo ukazovat, že tento latinský název pro rododendron se stává hůře zapamatovatelný a problematicky komunikovatelný směrem k naším zákazníkům. Zásadním momentem bylo zjištění, že si nás lidé pletou s australskou raperkou Iggy Azalea. To nás přimělo k zásadnímu rozhodnutí, změnit název e-shopu.

Nově se jmenujeme KvětinyOnline.cz

Rozhodli jsem pojmenovat náš e-shop od 1. ledna 2018 po doméně, na které hostujeme. Zároveń tato URL - https://www.kvetinyonline.cz/cz/ adresa zcela jasně popisuje naše služby.

Ale co je pro naše zákazníky důležité, na kvalitě našich květin a služeb jsme nic neměnili. Naopak, neustále pracujeme na jejich zlepšení. Důkazem je naše vysoké hodnocení na Heureka.cz - získali jsme zlatý certifikát kvality. A dále v devátém ročníku soutěže ShopRoku 2017 jsme se stali finalisty Cena kvality v podkategorii Dárky a zábava. Více si můžete přečíst v článku KvětinyOnline.cz se staly finalisty soutěže ShopRoku, který najdete v našem magazínu.

.

 

Co o nás říkají naši zákazníci

Rychlé, spolehlivé doručení krásně uvázané a čerstvé květiny.

Jitka 18.11.2019

+ Nebojí se volat do ciziny
+ Profesionální
+ Komunikace vyborna
+ Krásné květiny
Bydlím v Nizozemí a máma měla narozeniny. Tak jsem ji objednala kytici lilií. Jaké bylo moje ...

Ověřený zákazník 15.11.2019

S nakupem na KvetinyOnline.cz jsem velice spokojena. Ziji uz delsi dobu v zahranici a tento obchod nabizi platby v ruznych peneznich menach. Velice dobra komunikace a siroka nabidka kytic.

LenkaK 9.11.2019