Často kladené otázky

Zde najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky

Jak vybrat kytici?

Klikněte na hlavní liště na menu "KVĚTINY" a vyberte si z nabídky jednotlivých kategorií. Po kliknutí na Váš výběr se Vám zobrazí nabídka kytic. Detail kytice se zobrazí po kliknutí na náhled.

Jak objednat?

Po kliknutí na button “Koupit” v detailu kytice se Vám otevře formulář, který vyplníte. Formulář Vás povede až po dokončení objednávky.

Je možné přidat přání ke kytici?

Ano, text napíšete ve formuláři při vyplňování údajů do kolonky “Text na vloženou kartičku”. Kartičku s textem připojíme ke kytici. Kartička s textem je ZDARMA!

Kdy zadat objednávku?

Objednávku je ideální zadat 2-3 pracovní dny před dnem doručení. V případě časového omezení jsme schopni zpracovat objednávku ihned po přijetí do systému a doručit ji do 120 minut od přijetí (více v textu níže).

Jak rychle kytici doručíte?

Kytici jsme schopni doručit do 120 minut od přijetí objednávky. V případě požadavku na rychlejší doručení je nutné ověřit naše možnosti telefonicky na čísle 602 686 696.

Doručujete v sobotu, neděli a o svátcích?

Ano, doručujeme. Objednávku doporučujeme zadat do sytému s předstihem 2-3 pracovních dnů, protože v případě zadání objednávky bez dostatečné časové rezervy se může stát, že objednávku nebudeme schopni doručit (stává se to výjimečně, ale přesto doporučujeme ověřit možnost doručení telefonicky). V době vánočních svátků je obchod uzavřen a kytice nedoručujeme.

Kolik stojí doručení kytice?

Cena za doručení kytice je v pracovní dny v čase 8-20 hod. 195 CZK. V sobotu, neděli. státní svátky a případně v pracovní dny v čase 20-08 hod. je cena 350 CZK. Ceny jsou za doručení v časovém pásmu 3 hodin.

Jak zaplatit?

Platbu je možné provést pomocí platební karty vydané společnostmi VISA, nebo MaterCard, bankovním převodem, složením peněz v bance GE Money Bank na náš účet, složenkou, Western Union, nebo na naší provozovně.

Kam Vám napíšu doplňující info k objednávce?

Veškeré doplňující informace k objednávce prosím uveďte ve formuláři do pole "Instrukce pro nás"

Jak objednám smuteční kytici s dovozem do krematoria?

Kytici si vyberete z nabídky. Po kliknutí na button "Koupit" se Vám otevře formulář, který vyplníte následovně. Do pole "Firma" uvedete: Krematorium/Smuteční síň/Kostel..., do pole "Jméno" a "Příjmení" uvedete jméno zesnulého a do pole "Ulice" a Město" napíšete adresu místa, kde se obřad koná. Datum vyberete  dle skutečnosti a časové pásmo pro doručení, které nejlépe odpovídá požadavku na doručení. Do pole "Text na vloženou kartičku" uvedete text. V případě, že bude krátký, přepíšeme ho na stuhu. Pokud delší, napíšeme ho na kartičku. Do pole "Instrukce pro nás" prosím napište: Zesnulým je pan XXX, obřad se koná v kostele YYY na adrese ZZZ. Obřad začíná v HH.MM. Text prosím na stuhu/kartičku. Kytici doručíme před obřadem a zajistíme její vystavení u rakve.

Platí výše uvedené i pro jíné zboží?

Ano platí, ale s omezením. Bez objednané kytice jiné doplňkové zboží nedoručíme.