Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Úvod > Rozvoz květin > Broumov

Rozvoz květin Broumov

Tento nezapomenutelný zážitek je jen ve vaší režii. Přijďte s nápadem, my se postaráme o vše ostatní.

Každý den nabízíme čerstvé květiny a věřte, že jich máme opravdu mnoho. Záleží jen na vás, která kytice z naší nabídky bude nejvíce lahodit vašemu oku. Nebo snad víte, kterou má nejraději vaše vyvolená? Ať je na začátku, nebo na konci Broumova, my ji najdeme a vaším jménem jí objednanou kytici s úsměvem předáme.

Vzkaz přikládáme ke každé květině zdarma. Ke květinám můžete také přiobjednat sladkost v podobě Raffaella.

Rozvoz květin Broumov a okolí

Za kvalitu našich květin se zaručujeme. A za služby kurýrů také. Znají město Broumov, tak i jeho okolí. Dejte nám tedy adresu, kam máme kytičku doručit, a během pár hodin ji tam máte.

Nevyhovuje Vám Broumov?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Rychlé doručení, spokojenost

Monigue 1971 1.1.2019

Moc bych jim touto cestou chtěla poděkovat. Květiny na dálku jako dárek k narozeninám doručili naprosto přesně, skvěle jsme se dohodli na servisu a obdarovaná měla velkou radost!

Ověřený zákazník 27.12.2018

Po léta stále spolehlivá firma s kvalitními dárky. Používal jsem firmu Květiny Azalea několikrát ročně kolem 10+let. Příjemce vždy pochvalovala kvalitu kytic a jiných dárků.

Ověřený zákazník 24.12.2018