Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Česká Lípa

Rozvoz květin Česká Lípa

Přemýšlíte, čím překvapit své nejbližší? Udělejte jim radost krásnou kyticí. Přidejte balení sladkého Raffaella a dokonalý dárek je na světě. Květiny ještě dnes doručíme po celé České Lípě a okolí.

Kytice rozvážíme už 15 let a za tu dobu víme, po čem srdce místních dam i dívek touží. Rádi vám poradíme s výběrem a zdarma přidáme vaše přání nebo vzkaz. Objednat můžete rovnou i stylovou skleněnou vázu.

Rozvoz květin Česká Lípa a okolí

Květiny pro vás každý den vybíráme na specializovaných trzích. Proto kytice doručíme stoprocentně čerstvé. A aby vydržely ve váze co nejdéle krásné, bezplatně přidáme sáček s jejich výživou.

Naši kurýři zvládnou rozvážku květin do všech koutů v České Lípě, Sosnové, Stružnice, Kvítkova, Dobranova i do dalších měst a vesnic v okolí. Za předání do rukou obdarované v pracovní dny zaplatíte 195 Kč a v sobotu, neděli a státní svátek 350 Kč.

A pokud byste potřebovali kytici doručit do jiného města, objednejte si rozvoz květin po Praze a celé České republice.

Nevyhovuje Vám Česká Lípa?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Bezva servis. Dodávka super. Děkujeme mockrát

Evicka77 28.6.2020

+ Dobrá komunikace s obchodem, spolehlivé dodání

Syska 28.6.2020

+ Velmi rychlá služba.
+ Jednoduché objednání.
Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služby a obdarovaná paní s krásnou kyticí.

Mirka 28.6.2020