Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Chrudim

Rozvoz květin Chrudim

Překvapte své nejmilejší pestrou kyticí. Přidejte sladké Raffaello a krásný dárek je na světě. My jej ještě dnes doručíme po celé Chrudimi.

Kytice v Chrudimi rozvážíme už 15 let. Víme, co se místním líbí a rádi vám s výběrem poradíme. Vybrat můžete samozřejmě podle svého vkusu a uvážení. Na vaše přání předáme společně s kyticí také kartičku s vaším zdarma.

Rozvoz květin Chrudim a okolí

Krásné květiny pro vás každý den vybíráme přímo u dodavatelů. Můžeme proto zaručit, že jsou vždy doručené do jejích rukou stoprocentně čerstvé.

Naši kurýři se za obdarovanou dostanou na kteroukoliv adresu v Chrudimi, Topolu, Kočí, Tuněchodech, Vestci, Mikulovicích, Ostřešanech, Dřenicích, Medlešicích, Bylanech, Lánech, Sobětuchách, Kozojedech, Stolanech a ve všech dalších městech a vesnicích v okolí.

Příjezd řidiče s vaším darem si můžete vybrat v časových pásmech po 3 hodinách od 8:00 do 20:00 hod. za cenu 195 Kč v pracovní dny a v ostatní dny za 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Chrudim?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Bezva servis. Dodávka super. Děkujeme mockrát

Evicka77 28.6.2020

+ Dobrá komunikace s obchodem, spolehlivé dodání

Syska 28.6.2020

+ Velmi rychlá služba.
+ Jednoduché objednání.
Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služby a obdarovaná paní s krásnou kyticí.

Mirka 28.6.2020