Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Dobříš

Rozvoz květin Dobříš

Růže, gerbery, lilie… je jedno, kterou květinu zvolíte, protože vždy potěší. jejich čerstvost je zajištěna, protože denně nakupujeme od dlouholetých dodavatelů. Kytice doručujeme po celé Dobříši během několika málo hodin.

Vykouzlete úsměv na tváři, dojměte, klidně i rozplačte štěstím. My vám k tomu pomůžeme nádhernou kyticí. K jakémukoliv domu v Dobříši rozvezeme květiny, jež si sami zvolíte. Vybírat můžete z více než 300 druhů kytic, které pro vás máme denně připravené. Pokud si to budete přát, přiložíme milý vzkaz od vás nebo balení sladkého Raffaella.

Rozvoz květin v Dobříši a okolí

Květiny jsou naším hobby a je to znát. Každý den je pro vás pečlivě vybíráme a vytváříme z nich originální kytice. Pohotoví kurýři jsou připraveni k rozvážce vaší objednávky v Dobříši, Staré Huti, Voznici, Rybníku, Svatém Poli, Rosovicích, Bukové, Obořiště, Drhově i širokém okolí .

Předání květinového daru může být kdykoli během dne od 8:00 hod. do 20:00 hod. dle vaše požadavku uvedeného v objednávce. V pracovní dny uhradíte 195 Kč a v sobotu, neděli a státní svátek zaplatíte 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Dobříš?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Rychlé, spolehlivé doručení krásně uvázané a čerstvé květiny.

Jitka 18.11.2019

+ Nebojí se volat do ciziny
+ Profesionální
+ Komunikace vyborna
+ Krásné květiny
Bydlím v Nizozemí a máma měla narozeniny. Tak jsem ji objednala kytici lilií. Jaké bylo moje ...

Ověřený zákazník 15.11.2019

S nakupem na KvetinyOnline.cz jsem velice spokojena. Ziji uz delsi dobu v zahranici a tento obchod nabizi platby v ruznych peneznich menach. Velice dobra komunikace a siroka nabidka kytic.

LenkaK 9.11.2019