Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Dvůr Králové nad Labem

Rozvoz květin Dvůr Králové nad Labem

Dvůr Králové nad Labem je plný krásných žen. Žije v něm i ta vaše nebo do něj vyrazila na výlet či služební cestu? Pokud zrovna nemůžete být s ní, překvapte ji krásnou kyticí. Ještě dnes květiny doručíme po celém Dvoře Králové nad Labem.

Květiny ve Dvoře Králové nad Labem rozvážíme už 15 let. Rádi vám poradíme s výběrem a na přání uvedeme zdarma váš vzkaz na kartičce. Chcete překvapit dvojnásob? Přidejte ke kytici balení sladkého Raffaella.

Rozvoz květin Dvůr Králové nad Labem a okolí

Už brzo ráno pro vás vybíráme květiny přímo od dodavatelů, a to každý den. Můžeme proto zaručit, že je vždy doručíme stoprocentně čerstvé. Ke kytici přidáme také její výživu, aby vydržela hodně dlouho čerstvá.

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Dvora Králové nad Labem, Kocbeře, Kohoutova, Kuksu, Vítězné, Nemojova, Dobravic, Hřibojedů i do všech dalších okolních měst a vesnic.

Řidiči dorazí na adresu v 3. hodinovém časovém pásmu, které si sami určíte. Vybírat můžete od 8:00 do 20:00 hod. Je jen na vás, jaké rozpětí v objednávce zadáte. Za předání vašeho daru v pracovní dny zaplatíte 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Dvůr Králové nad Labem?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Bezva servis. Dodávka super. Děkujeme mockrát

Evicka77 28.6.2020

+ Dobrá komunikace s obchodem, spolehlivé dodání

Syska 28.6.2020

+ Velmi rychlá služba.
+ Jednoduché objednání.
Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služby a obdarovaná paní s krásnou kyticí.

Mirka 28.6.2020