Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Hodonín

Rozvoz květin Hodonín

Co potěší více než pohled na krásné květiny? No přece nádherná kytice předaná kurýrem. Vykouzlete své milé úsměv na tváři pestrou květinou doručenou po celém Hodoníně a okolí.

Květinová aranžmá rozvážíme v Hodoníně už 15 let. Za tu dobu jsme poznali, po čem srdce a oči místních touží. Pokud budete chtít, s výběrem vám rádi poradíme. Na přání také zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce. Chcete objednávku přivést k dokonalosti? Přidejte balení sladkého Raffaella nebo láhev Bohemia sektu.

Rozvoz květin Hodonín a okolí

Vybírat můžete z více než 300 květin, které vám vždy doručíme zaručeně čerstvé. Předáme je doma, v zaměstnání, ale klidně i na nečekaných místech jako jsou například restaurace či kadeřnictví.

Kytice naši řidiči rozváží zkrátka po celém Hodoníně ale i do dalších měst a vesnic v okolí například Rohatce, Mikulčic, Dubňan, Dolních Bojanovic, Mutěnic, Čejkovic a Velkého Bílovce.

Na vaše přání může kurýr předat pugét vám blízké osobě kdykoli během dne a to i v sobotu a neděli. Za tuto službu zaplatíte v pracovní dny 195 Kč a v sobotu, neděli a státní svátek je cena 350 Kč. Naví si můžete zvolit i časové pásmo v rozpětí 3 hodin kdy má řidič zazvonit u jejich dveří.

Nevyhovuje Vám Hodonín?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Bezva servis. Dodávka super. Děkujeme mockrát

Evicka77 28.6.2020

+ Dobrá komunikace s obchodem, spolehlivé dodání

Syska 28.6.2020

+ Velmi rychlá služba.
+ Jednoduché objednání.
Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služby a obdarovaná paní s krásnou kyticí.

Mirka 28.6.2020