Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Horažďovice

Rozvoz květin Horažďovice

Každou ženu i dívku žijící v malebných Horažďovicích můžete potěšit květinami. My vám s tím rádi pomůžeme. Rozvozu květin v Horažďovicích a okolí se věnujeme už 15 let a na svém kontě máme přes 50 000 doručených kytic. Díky tomu jsme si zvládli udělat poměrně jasnou představu o tom, jaké květiny se ženám líbí. S námi tak určitě nešlápnete vedle.

Na našich webových stránkách najdete desítky kytic, které jsou pro lepší přehlednost rozděleny do několika kategorií, vybírat tak můžete nejen podle druhu, ale také podle ceny nebo příležitosti.

Rozvoz květin Horažďovice a okolí

Ať už zvolíte jakoukoli z nabízených kytic, můžete se vždy spolehnout na její čerstvost. Květiny každé ráno důkladně vybíráme a pečujeme o ně až do doby, kdy je kurýři rozvezou v Horažďovicích nebo jejich okolí. Pokud spolu s pugétem potřebujete něco sdělit, rádi přidáme lístek se vzkazem nebo přáním.

Naše řidiče můžete spatřit při rozvážce květin nejen v Horažďovicích, ale i v Malém Boru, Babíně, Velkém Boru, Velkých Hyčicích, Hejné, Střelských Hošticích, Rabí, Horním Poříčí a ostatních městech a obcích v okolí.

Je jen na vás pro jaký čas předání květinového daru se rozhodnete. Vybírat můžete z 3. hodinových pásem od 8:00 hod. ráno do 20:00 hod. večer. Při využití služeb řidiče v pracovní dny zaplatíte 195 Kč. V ostatní dny stojí tato služba 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Horažďovice?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Bezva servis. Dodávka super. Děkujeme mockrát

Evicka77 28.6.2020

+ Dobrá komunikace s obchodem, spolehlivé dodání

Syska 28.6.2020

+ Velmi rychlá služba.
+ Jednoduché objednání.
Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služby a obdarovaná paní s krásnou kyticí.

Mirka 28.6.2020