Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Hradec Králové

Rozvoz květin Hradec Králové

Malebné město, které leží na Labi, je plné romantických duší. Překvapte tu svou a udělejte jí radost nádhernými květinami. Krásnou kytici ještě dnes doručíme po celém Hradci Králové i do okolních měst a vesnic.

Kytice v Hradci Králové rozvážíme už 15 let a poznali jsme, po čem srdce místních žen touží. Rádi vám s výběrem poradíme. Vybírat můžete z více než 300 kytic a oblíbených kategorií „slavnostní“, „pro zamilované“ nebo „pro radost“.

Rozvoz květin Hradec Králové a okolí

Přidejte ke své kytici zamilovaný vzkaz nebo přání. Zdarma ho společně s kyticí doručíme vaší milé. A nebo si můžete přiobjednat krabičku sladkého Raffaella či láhev Bohemia sektu.

Naši kurýři dovezou kytice po celém Hradci Králové, ale i do Smiřic, Opatovic nad Labem, Blešna, Stěžer, Librantic, Černilova, Lochenic, Praskačky, Urbanic i dalších měst, městeček a vesnic v okolí.

Dovoz v pracovní dny je za příznivou cenu 195 Kč a v sobotu, neděli a svátek za 350 Kč od 8:00 do 20:00 hod. dle vašeho požadavku. Čas a datum předání květinového daru uvedete ve formuláři při vyplňování objednávky.

Nevyhovuje Vám Hradec Králové?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Objednáno večer, doručeno dopoledne, doma spokojenost doteď. (cca 10dni) Budu opakovat.

Jindřích 29.9.2019

- Objednávám internetem spokojenost nadmíru
- Rychlost, přesnost
- Kvalitní práce a služby

Anett 27.9.2019

- nakúpila som krásnu kytku a mohla som ju poslať milovanej osobe, hoci sme stovky kilometrov od seba, kytka prišla krásna, čerstvá, urobila obrovskú radost

Milka 24.9.2019