Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Hradec Králové

Rozvoz květin Hradec Králové

Malebné město, které leží na Labi, je plné romantických duší. Překvapte tu svou a udělejte jí radost nádhernou kyticí, kterou doručíme v Hradci Králové a okolí ještě dnes.

Kytice po Hradci Králové rozvážíme už 15 let a poznali jsme, po čem srdce místních žen touží. Rádi vám s výběrem poradíme. Vybírat můžete z více než 300 kytic a oblíbených kategorií „slavnostní“, „pro zamilované“ nebo „pro radost“.

Rozvoz květin Hradec Králové a okolí

Přidejte ke své kytici zamilovaný vzkaz nebo přání. Zdarma ho společně s květinami doručíme vaší milé. A nebo si můžete přiobjednat krabičku sladkého Raffaella či láhev Bohemia sektu.

Naši kurýři rozvezou kytice po celém Hradci Králové, ale i do Smiřic, Opatovic nad Labem, Blešna, Stěžer, Librantic, Černilova, Lochenic, Praskačky, Urbanic i dalších měst, městeček a vesnic v okolí.

Dodání v pracovní dny je za cenu 195 Kč a v sobotu, neděli a svátek za 350 Kč od 8:00 do 20:00 hod. dle vašeho požadavku. Požadavek na čas a datum předání květinového daru uvedete ve formuláři při vyplňování objednávky.

Nevyhovuje Vám Hradec Králové?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Rychlé, spolehlivé doručení krásně uvázané a čerstvé květiny.

Jitka 18.11.2019

+ Nebojí se volat do ciziny
+ Profesionální
+ Komunikace vyborna
+ Krásné květiny
Bydlím v Nizozemí a máma měla narozeniny. Tak jsem ji objednala kytici lilií. Jaké bylo moje ...

Ověřený zákazník 15.11.2019

S nakupem na KvetinyOnline.cz jsem velice spokojena. Ziji uz delsi dobu v zahranici a tento obchod nabizi platby v ruznych peneznich menach. Velice dobra komunikace a siroka nabidka kytic.

LenkaK 9.11.2019