Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Karlovy Vary

Rozvoz květin Karlovy Vary

Karlovy Vary jsou plné malebných domů a krásných žen. Nachází se v něm i vaše vyvolená? Udělejte jí radost barevnou kyticí, kterou doručíme ještě dnes po celých Karlových Varech a okolí.

Vybírejte z více než 300 pugétů v oblíbených kategorií „slavnostní“, „pro zamilované“ nebo „pro radost“. Květiny v Karlových Varech rozvážíme už 15 let a poznali jsme, jaké mají místní ženy a dívky v oblibě. Rádi vám poradíme s výběrem a zdarma přidáme také vaše přání nebo vzkaz.

Rozvoz květin Karlovy Vary a okolí

Doručení čerstvých květin až do rukou rozněžní každou romantickou duši. Překvapte tu vaši ještě dnes.

Naši kurýři dozvezou kytice po celých Karlových Varech, Březové, Hůrce, Sedlečku, Otovicích, Staré Roli, Sadově, Hájku a do dalších měst a vesnic v okolí.

Služba řidiče stojí v pracovní dny 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč. Předání vašeho daru může být kdykoli během dne od 8:00 hod. do 20:00 hod. v časových pásmech po 3 hodinách. Objednávku můžete uhradit také platební kartou.

Nevyhovuje Vám Karlovy Vary?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Bezva servis. Dodávka super. Děkujeme mockrát

Evicka77 28.6.2020

+ Dobrá komunikace s obchodem, spolehlivé dodání

Syska 28.6.2020

+ Velmi rychlá služba.
+ Jednoduché objednání.
Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služby a obdarovaná paní s krásnou kyticí.

Mirka 28.6.2020