Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Kolín

Rozvoz květin Kolín

Zpříjemněte svým blízkým den tím nejkrásnějším způsobem. Nádherná kytice jim zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. A pokud přidáte ještě sladké Raffaello, úspěch bude zaručen. Ještě dnes květiny doručíme po celém Kolíně.

Kytice rozvážíme v Kolíně a okolí už 15 let a poznali jsme, po čem místní touží. Rádi vám proto poradíme s výběrem a zdarma doručíme také váš vzkaz nebo přání.

Rozvoz květin Kolín a okolí

Květiny pro vás každé ráno vybíráme na květinových trzích. Můžete si proto být jisti, že je doručíme stoprocentně čerstvé. A aby vám vydržely co nejdéle svěží, zdarma k pugétu přidáme výživu pro rostliny.

Naši kurýři ji rozvezou po celém Kolíně i do Tří Dvorů, Ovčárů, Nové Vsi I, Pašinky, Radovesnice, Veltrub, Nebovid, Starého Kolína, Červených Peček, Radovesnice I, Velimi a všech dalších měst a vesnic v okolí.

Naši řidiči jsou připraveni vyrazit kdykoli během dne od 8:00 do 20:00 hod. Zvolit můžete časové pásmo tak, aby to vyhovovalo obdarované a i vám. Za dodání květinového daru v pracovní dny do rukou obdarované zaplatíte 195 Kč. V ostatní dny (sobota, neděle a státní svátek) si účtujeme 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Kolín?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Objednáno večer, doručeno dopoledne, doma spokojenost doteď. (cca 10dni) Budu opakovat.

Jindřích 29.9.2019

- Objednávám internetem spokojenost nadmíru
- Rychlost, přesnost
- Kvalitní práce a služby

Anett 27.9.2019

- nakúpila som krásnu kytku a mohla som ju poslať milovanej osobe, hoci sme stovky kilometrov od seba, kytka prišla krásna, čerstvá, urobila obrovskú radost

Milka 24.9.2019