Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Kutná Hora

Rozvoz květin Kutná Hora

Překvapte svou nejmilejší krásnou kyticí. Zaručeně jí vykouzlíte úsměv na tváři a zpříjemníte den. My květiny doručíme ještě dnes po celé Kutné Hoře.

Chcete překvapení přivést k dokonalosti? Objednejte společně s rozvážkou květin také balení sladkého Raffaella. Na vaše přání přiložíme zdarma kartičku s vaším vzkazem. A společně s kyticí dodáme bezplatně i její výživu.

Rozvoz květin Kutná Hora a okolí

Krásné květiny pro vás každý den vybíráme přímo u prověřených dodavatelů. Můžeme proto zaručit, že doručená kytice bude vždy stoprocentně čerstvá.

Naši kurýři se za vaší milou dostanou do všech koutů Kutné Hory. Ať už je v práci, doma nebo třeba u kadeřnice. Řidiči dojedou i do Červených Peček, Hlízova, Nových Dvorů, Církvice, Křesetic, Malešova, Miskovic a všech dalších měst a vesnic v okolí.

Za rozvážku květin v pracovní dny zaplatíte 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč. Sami si zvolíte časové pásmo v rozsahu 3 hodin, kdy má dojít k předání dekorace. Služba je k diposzici denně od 8:00-20:00 hod.

Nevyhovuje Vám Kutná Hora?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Bezva servis. Dodávka super. Děkujeme mockrát

Evicka77 28.6.2020

+ Dobrá komunikace s obchodem, spolehlivé dodání

Syska 28.6.2020

+ Velmi rychlá služba.
+ Jednoduché objednání.
Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služby a obdarovaná paní s krásnou kyticí.

Mirka 28.6.2020