Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Kyjov

Rozvoz květin Kyjov

Kyjov je plný krásných žen. Je v něm zrovna i ta vaše? Pokud jí nemůžete být nablízku, udělejte jí radost pestrou kyticí. Vyberte oblíbenou květinu a zbytek nechte na nás. Ještě dnes ji doručíme po celém Kyjově i okolí.

Květiny pro všechny příležitosti rozvážíme v Kyjově už 15 let. Poznali jsme za tu dobu, po čem srdce místních žen touží, a rádi vám s výběrem poradíme. Do kytice zdarma vložíme váš vzkaz nebo přání.

Rozvoz květin Kyjov a okolí

Vybírejte z více než 300 květin, které vždy doručíme zaručeně čerstvé. Společně s kyticí předáme také její výživu, aby se obdarovaná mohla z daru těšit déle.

Naši kurýři dovezou kytice po celém Kyjově i do okolních měst a vesnic. Například je můžete spatřit při předání květinového daru ve Ždánicích, Koslteci, Svatobořicích-Mistříně, Strážovicích, Šardicích, Sobůlkách a Bukovanech.

Při objednání si můžete sami vybrat den a čas předání od 8:00 hod. do 20:00 hod. a to nám označit ve formuláři. Cena za využití této služby v pondělí až pátek je 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Kyjov?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Objednáno večer, doručeno dopoledne, doma spokojenost doteď. (cca 10dni) Budu opakovat.

Jindřích 29.9.2019

- Objednávám internetem spokojenost nadmíru
- Rychlost, přesnost
- Kvalitní práce a služby

Anett 27.9.2019

- nakúpila som krásnu kytku a mohla som ju poslať milovanej osobe, hoci sme stovky kilometrov od seba, kytka prišla krásna, čerstvá, urobila obrovskú radost

Milka 24.9.2019