Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Litvínov

Rozvoz květin Litvínov

Krásný den může být ještě krásnější. Postará se o to nádherná kytice, kterou obdarovaná dostane jen tak, pro radost. Vykouzlete jí úsměv na tváři krásným darem. My květiny ještě dnes doručíme po celém Litvínově a okolí.

Kytice v Litvínově rozvážíme už 15 let a poznali jsme za tu dobu, po čem srdce a oči místních touží. Rádi vám poradíme s výběrem a zdarma ke kytici přidáme váš vzkaz na kartičce. Pro dvojnásobnou radost můžete objednat také sladké Raffaello.

Rozvoz květin Litvínov a okolí

Květiny pro vás každé ráno vybíráme u prověřených dodavatelů z celého světa. Dáváme si záležet na těch nejmenších detailech, aby byla výsledná kytice jednoduše neodolatelná. Společně s kyticí doručíme i výživu.

Naši kurýři vámi vybraný pugét dodají po celém Litvínově a také do Louky u Litvínova, Křížatky, Písečné, Mariánských Radčcic, Mariánského Údolí, Janova, Chudeřína i do všech dalších měst a vesnic v okolí.

Řidiči mohu zazvonit u dveří bytu, případně zaklepat na kancelář nebo vejít do provozovny, kde obdarovaná žije či pracuje každý den od pondělí do pátku v čase od 8:00 do 20:00 hod. Přesně dle vašeho přání. Za tuto službu zaplatíte 195 Kč v pracovní dny a v ostatní dny 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Litvínov?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

velký výběr kytic, doprava až k adresátovi v dohodnutém čase

Ověřený zákazník 27.4.2020

+ perfektní komunikace
Komunikace s obchodem byla perfektní a stejně tak kytice, které dle kolegyně, která ji dostala k narozeninám vydržela nejdéle, co zažila. Příští týden opět ráda využiju!

Olga 25.4.2020

+ zboží dorazilo v pořádku a přesně v domluvený čas
+ květina byla nádherná, prý vydržela týden (což je u růží myslím dost)
+ překvapení pro obdarovanou bylo perfektní :-)

Helena 24.4.2020