Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Litvínov

Rozvoz květin Litvínov

Krásný den může být ještě krásnější. Postará se o to nádherná kytice, kterou obdarovaná dostane jen tak, pro radost. Vykouzlete jí úsměv na tváři pestrými květinami. My je ještě dnes doručíme po celém Litvínově a okolí.

Kytice v Litvínově rozvážíme už 15 let a poznali jsme za tu dobu, po čem srdce a oči místních touží. Rádi vám poradíme s výběrem a zdarma ke kytici přidáme váš vzkaz na kartičce. Pro dvojnásobnou radost můžete objednat také sladké Raffaello.

Rozvoz květin Litvínov a okolí

Květiny pro vás každé ráno vybíráme u prověřených dodavatelů z celého světa. Dáváme si záležet na těch nejmenších detailech, aby byla výsledná kytice jednoduše neodolatelná. Společně s kyticí doručíme i výživu.

Naši kurýři ji doručí po celém Litvínově a také do Louky u Litvínova, Křížatky, Písečné, Mariánských Radčcic, Mariánského Údolí, Janova, Chudeřína i do všech dalších měst a vesnic v okolí.

Řidiči mohu zazvonit u dveří bytu (případně zaklepat na kancelář nebo vejít do provozovny) kde obdarovaná žije či pracuje každý den od pondělí do pátku v čase od 8:00 do 20:00 hod. Přesně dle vašeho přání. Za tuto službu zaplatíte 195 Kč v pracovní dny a v ostatní dny 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Litvínov?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Celkově bylo objednáni květin a platba velmi rychlá

- skvělé rychlé doručení
- perfektní domluva
- skvělá cena

SmallCars.cz 8.7.2019

Můžete si určit přibližný čas doby předání kytice a ta doba je skutečně dodržena

Sagal 3.7.2019

Skvely rozvoz kvetin, naprosta spokojenost.

- Rychlost
- Pratelsky pristup
- Cerstve a krasne kvetiny

Ověřený zákazník 30.6.2019