Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Louny

Rozvoz květin Louny

Udělejte radost svým blízkým a rozzařte jim den. Postará se o to krásná kytice. Ještě dnes ji doručíme po celých Lounech a už za několik hodin je může těšit svým pestrým vzhledem.

Květiny v Lounech rozvážíme už 15 let. Poznali jsme za tu dobu, co se místním ženám a dívkám líbí, a s výběrem vám rádi poradíme. Na přání také zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce. Kromě očí ale můžete potěšit i mlsný zobáček – stačí ke kytici přidat balení sladkého Raffaella.

Rozvoz květin Louny a okolí

Můžeme zaručit, že květiny jsou vždy stoprocentně čerstvé. Vybíráme je denně u dodavatelů. Společně s kyticí doručíme také její výživu.

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Loun i do všech měst a vesnic v okolí, například do Dobroměřic, Lenešic, Blšan u Loun, Chlumčan, Cítolib a Brlohu. Kytici předají kdykoli v čase od 8:00 do 20:00 hod. Cena za tuto službu je 195 Kč v pracovní dny a v sobotu, neděli a svátek je cena 350 Kč. V případě jakéhokoli dotazu můžete volat na tel. číslo: +420602686696.

Nevyhovuje Vám Louny?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Celkově bylo objednáni květin a platba velmi rychlá

- skvělé rychlé doručení
- perfektní domluva
- skvělá cena

SmallCars.cz 8.7.2019

Můžete si určit přibližný čas doby předání kytice a ta doba je skutečně dodržena

Sagal 3.7.2019

Skvely rozvoz kvetin, naprosta spokojenost.

- Rychlost
- Pratelsky pristup
- Cerstve a krasne kvetiny

Ověřený zákazník 30.6.2019