Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Náchod

Rozvoz květin Náchod

Překvapte svou nejmilejší doručenou kyticí. Zaručeně jí vykouzlíte úsměv na tváři a zpříjemníte den. My pugét ještě dnes připravíme a předáme do jejích rukou po celém Náchodě a okolí.

Květiny v Náchodě rozvážíme už 15 let. Poznali jsme za tu dobu, po čem srdce místních touží. Rádi vám s výběrem poradíme a na přání zdarma připojíme také váš vzkaz na kartičce.

Rozvoz květin Náchod a okolí

Krásné květiny pro vás každý den vybíráme přímo u pěstitelů. Můžeme proto zaručit, že jsou vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí doručíme také její výživu.

Naši kurýři se za vaší milou dostanou do všech koutů Náchoda, Vysokova, Kramolna, Dolní Radechové a samozřejmě i do všech dalších měst a vesnic v okolí.

Rozvážka květin v pracovní dny stojí 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč. V ceně je již zahrnuta možnost zvolení času příjezdu na adresu. Řidiči jsou k dispozici 8-20 hod. denně.

Nevyhovuje Vám Náchod?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Bezva servis. Dodávka super. Děkujeme mockrát

Evicka77 28.6.2020

+ Dobrá komunikace s obchodem, spolehlivé dodání

Syska 28.6.2020

+ Velmi rychlá služba.
+ Jednoduché objednání.
Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služby a obdarovaná paní s krásnou kyticí.

Mirka 28.6.2020