Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Nová Paka

Rozvoz květin Nová Paka

Každý den může být ještě krásnější s nádhernou kyticí. Objednejte jednu ženě, která je pro vás v životě důležitá, a udělejte jí radost. Kytici doručíme ještě dnes až k jejím rukám, a to na kteroukoli adresu v Nové Pace.

Květiny po Nové Pace rozvážíme již 15 let a moc dobře víme, které z nich mají u místních žen největší úspěch. Pokud si nejste jistí svým výběrem, rádi vám poradíme. Na přání můžeme s kyticí předat také vzkaz anebo Raffaello.

Rozvoz květin Nová Paka a okolí

Doručené květiny musí být především čerstvé a tím pádem nádherné. Proto je důkladně vybíráme každý den a na jejich kvalitu dbáme. Zdarma přidáme i výživu pro rostliny, aby pugét vydržel co nejdéle svěží.

Vybranou kytici potom dovezeme kamkoli v Nové Pace – a stejně tak i do Staré Paky, Vidochova, Radkyně, Přibyslavi, Pecky, Studénky, Vlkova, Pusté Proseče a do dalších okolních vesnic nebo měst.

Předání pugétu do rukou obdarované může být kdykoli během dne od 8:00 do 20:00 hod. v práci nebo doma. Je to jen na vás, jaké časové rozpětí zvolíte. Cena za dodání v pracovní dny je 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Nová Paka?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Rychlé, spolehlivé doručení krásně uvázané a čerstvé květiny.

Jitka 18.11.2019

+ Nebojí se volat do ciziny
+ Profesionální
+ Komunikace vyborna
+ Krásné květiny
Bydlím v Nizozemí a máma měla narozeniny. Tak jsem ji objednala kytici lilií. Jaké bylo moje ...

Ověřený zákazník 15.11.2019

S nakupem na KvetinyOnline.cz jsem velice spokojena. Ziji uz delsi dobu v zahranici a tento obchod nabizi platby v ruznych peneznich menach. Velice dobra komunikace a siroka nabidka kytic.

LenkaK 9.11.2019