Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Nová Paka

Rozvoz květin Nová Paka

Každý den může být ještě krásnější s nádhernou kyticí. Pošlete jednu ženě, která je pro vás v životě důležitá, a udělejte jí radost. Kytici doručíme v Nové Pace ještě dnes až k jejím rukám, a to na kteroukoli adresu.

Květiny po Nové Pace rozvážíme již 15 let a moc dobře víme, které z nich mají u místních žen největší úspěch. Pokud si nejste jistí svým výběrem, rádi vám poradíme. Na přání můžeme s kyticí předat také vzkaz anebo Raffaello.

Rozvoz květin Nová Paka a okolí

Doručené květiny musí být především čerstvé a tím pádem nádherné. Proto je důkladně vybíráme každý den a na jejich kvalitu dbáme. Zdarma přidáme i výživu pro rostliny, aby pugét vydržel co nejdéle svěží.

Vybranou kytici potom rozvezeme kamkoli v Nové Pace – a stejně tak i do Staré Paky, Vidochova, Radkyně, Přibyslavi, Pecky, Studénky, Vlkova, Pusté Proseče a do dalších okolních vesnic nebo měst.

Předání pugétu do rukou obdarované může být kdykoli během dne od 8:00 do 20:00 hod. v práci nebo doma. Je to jen na vás, jaké časové rozpětí zvolíte. Cena za dodání v pracovní dny je 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Nová Paka?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Objednáno večer, doručeno dopoledne, doma spokojenost doteď. (cca 10dni) Budu opakovat.

Jindřích 29.9.2019

- Objednávám internetem spokojenost nadmíru
- Rychlost, přesnost
- Kvalitní práce a služby

Anett 27.9.2019

- nakúpila som krásnu kytku a mohla som ju poslať milovanej osobe, hoci sme stovky kilometrov od seba, kytka prišla krásna, čerstvá, urobila obrovskú radost

Milka 24.9.2019