Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Nový Jičín

Rozvoz květin Nový Jičín

Překvapte svou nejmilejší krásnou kyticí. Vyberte tu pravou z více než 300 květin, které pro vás máme v nabídce. Ještě dnes ji doručíme po celém Novém Jičíně i okolí.

Kytice v Novém Jičíně rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme poznali, po čem srdce místních touží. Udělejte radost své lásce, mamince nebo kolegyni. Květiny dovezeme vždy čerstvé a zdarma přidáme vaše přání nebo vzkaz.

Rozvoz květin Nový Jičín a okolí

Krásná a pestrá kytice rozjasní den každé ženě a zpříjemní slavnostní i obyčejné chvíle. Společně s kyticí doručíme i její výživu.

Naši kurýři dojedou za obdarovanou na kteroukoliv adresu v Novém Jičíně a také v Bernarticích nad Odrou, Šenově u Nového Jičína, Kuníně, Libhošti, Jeseníku nad Odrou, Hodslavicích, Hostašovicích, Mořkově i v dalších městech a vesnicích v okolí.

Dodání pugétu si můžete zvolit kterýkoli den v týdnu v čase od 8:00 do 20:00 hod. v 3 hodinových pásmech. Cena za dodání je 195 Kč v pracovní dny a v ostatní dny včetně státních svátků je 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Nový Jičín?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Objednáno večer, doručeno dopoledne, doma spokojenost doteď. (cca 10dni) Budu opakovat.

Jindřích 29.9.2019

- Objednávám internetem spokojenost nadmíru
- Rychlost, přesnost
- Kvalitní práce a služby

Anett 27.9.2019

- nakúpila som krásnu kytku a mohla som ju poslať milovanej osobe, hoci sme stovky kilometrov od seba, kytka prišla krásna, čerstvá, urobila obrovskú radost

Milka 24.9.2019