Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Nový Jičín

Rozvoz květin Nový Jičín

Překvapte svou nejmilejší krásnou kyticí. Vyberte tu pravou z více než 300 aranží, které pro vás máme v nabídce. Ještě dnes květiny doručíme po celém Novém Jičíně i okolí.

Kytice v Novém Jičíně rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme poznali, po čem srdce místních dívek a žen touží. Udělejte radost své lásce, mamince nebo kolegyni. Květiny předáme vždy čerstvé a zdarma přiložíme vaše přání nebo vzkaz.

Rozvoz květin Nový Jičín a okolí

Krásná a pestrá kytice rozjasní den každé ženě a zpříjemní slavnostní i obyčejné chvíle. Společně s květinou doručíme i její výživu.

Naši kurýři dojedou za obdarovanou na kteroukoliv adresu v Novém Jičíně a také v Bernarticích nad Odrou, Šenově u Nového Jičína, Kuníně, Libhošti, Jeseníku nad Odrou, Hodslavicích, Hostašovicích, Mořkově i v dalších městech a vesnicích v okolí.

Dodání pugétu si můžete zvolit kterýkoli den v týdnu v čase od 8:00 do 20:00 hod. ve 3 hodinových pásmech. Cena za dodání je 195 Kč v pracovní dny a v ostatní dny včetně státních svátků je 350 Kč. Samozřejmostí je zpráva zaslaná na e-mail po předání.

Nevyhovuje Vám Nový Jičín?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

velký výběr kytic, doprava až k adresátovi v dohodnutém čase

Ověřený zákazník 27.4.2020

+ perfektní komunikace
Komunikace s obchodem byla perfektní a stejně tak kytice, které dle kolegyně, která ji dostala k narozeninám vydržela nejdéle, co zažila. Příští týden opět ráda využiju!

Olga 25.4.2020

+ zboží dorazilo v pořádku a přesně v domluvený čas
+ květina byla nádherná, prý vydržela týden (což je u růží myslím dost)
+ překvapení pro obdarovanou bylo perfektní :-)

Helena 24.4.2020