Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Otrokovice

Rozvoz květin Otrokovice

Stačí krásná kytice a den je hned o něco lepší. Potěšte své nejmilejší v Otrokovicích a udělejte jim radost pestrými květinami. Ještě dnes je do několika hodin doručíme.

Květiny v Otrokovicích rozvážíme už 15 let. Poznali jsme za tu dobu, co se místním ženám líbí, a s výběrem vám rádi poradíme. Na přání také zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce.

Rozvoz květin Otrokovice a okolí

Krásné květiny pro vás každý den vybíráme přímo u dodavatelů. Můžeme proto zaručit, že jsou vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí doručíme také její výživu.

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Otrokovic, Tlumačova, Žlutavy, Pohořelic, Tečovic, Bělova, Machové i dalších obcí v okolí. Tato služba vás bude stát při dodání ve všední den 195 Kč a v ostatní dny včetně státních svátků 350 Kč. Při objednání si zvolíte i časové pásmo pro předání vašeho daru.

Nevyhovuje Vám Otrokovice?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Celkově bylo objednáni květin a platba velmi rychlá

- skvělé rychlé doručení
- perfektní domluva
- skvělá cena

SmallCars.cz 8.7.2019

Můžete si určit přibližný čas doby předání kytice a ta doba je skutečně dodržena

Sagal 3.7.2019

Skvely rozvoz kvetin, naprosta spokojenost.

- Rychlost
- Pratelsky pristup
- Cerstve a krasne kvetiny

Ověřený zákazník 30.6.2019