Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Otrokovice

Rozvoz květin Otrokovice

Stačí krásná kytice a den je hned o něco lepší. Potěšte své nejmilejší v Otrokovicích a udělejte jim radost pestrými květinami. Ještě dnes je do několika hodin doručíme.

Květiny v Otrokovicích rozvážíme už 15 let. Poznali jsme za tu dobu, co se místním ženám líbí, a s výběrem vám rádi poradíme. Na přání také zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce.

Rozvoz květin Otrokovice a okolí

Krásné květiny pro vás každý den vybíráme přímo u dodavatelů. Můžeme proto zaručit, že jsou vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí doručíme také její výživu.

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Otrokovic, Tlumačova, Žlutavy, Pohořelic, Tečovic, Bělova, Machové, Kvasic, Karlovic, Halenkovic, Trávníků i dalších obcí v okolí.

Předání květinového daru naším kurýrem do rukou obdarované stojí ve všední den 195 Kč a v ostatní dny včetně státních svátků 350 Kč. Při objednání si zvolíte dle svého požadavku časové pásmo od 8:00 do 20:00 hod. pro předání vašeho daru.

Nevyhovuje Vám Otrokovice?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Rychlé, spolehlivé doručení krásně uvázané a čerstvé květiny.

Jitka 18.11.2019

+ Nebojí se volat do ciziny
+ Profesionální
+ Komunikace vyborna
+ Krásné květiny
Bydlím v Nizozemí a máma měla narozeniny. Tak jsem ji objednala kytici lilií. Jaké bylo moje ...

Ověřený zákazník 15.11.2019

S nakupem na KvetinyOnline.cz jsem velice spokojena. Ziji uz delsi dobu v zahranici a tento obchod nabizi platby v ruznych peneznich menach. Velice dobra komunikace a siroka nabidka kytic.

LenkaK 9.11.2019