Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Pelhřimov

Rozvoz květin Pelhřimov

Slaví vaši nejbližší narozeniny, svátek nebo promoci? Udělejte jim radost nádhernou kyticí. Ještě dnes květiny doručíme po celém Pelhřimově. Už za několik hodin se obradovaná může těšit krásným vzhledem pugétu.

Kytice v Pelhřimově rozvážíme už 15 let. Rádi vám poradíme, co se místním ženám líbí, a na přání doručíme zdarma váš vzkaz na kartičce. Chcete překvapit dvojnásob? Přidejte ke kytici také balení sladkého Raffaella.

Rozvoz květin Pelhřimov a okolí

Krásné květiny pro vás každé ráno vybíráme přímo u dodavatelů. Můžeme proto zaručit, že jsou vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí doručíme také její výživu.

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Pelhřimova, Výskytné, Nové Cerekve, Červené Řečice, Rynárce, Olešné, Putimova i do všech ostatních měst a vesnic v okolí.

Za objednání příjezdu kurýra na adresu v pracovní dny zaplatíte 195 Kč. V ostatní dny (sobota, neděle a státní svátek) je cena 350 Kč. Čas předání zvolíte od 8:00 do 20:00 hod.

Nevyhovuje Vám Pelhřimov?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Bezva servis. Dodávka super. Děkujeme mockrát

Evicka77 28.6.2020

+ Dobrá komunikace s obchodem, spolehlivé dodání

Syska 28.6.2020

+ Velmi rychlá služba.
+ Jednoduché objednání.
Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služby a obdarovaná paní s krásnou kyticí.

Mirka 28.6.2020