Rozvoz květin Praha

Rozvoz květin
DORUČÍME KYTICI v Praze a okolí...

Svět doručených kytic v Praze promění všední den ve výjimečný


Již 15 let zajišťujeme rozvoz květin Praha. Naši zákazníci objednávají kytice svým partnerkám, matkám, obchodním partnerům, či kamarádkám. Pugéty například obsahují přání pěkného dne, vyznání lásky, či gratulaci k narozeninám.


Velmi častým datem pro doručení kytice z lásky je 14. únor, Den sv. Valentýna. Maminkám můžete nechat poslat květiny na Den matek a dále k narozeninám, jmeninám, nebo jen jako pozdrav. Velmi často žádanou květinou je červená růže. Symbolika této květiny je více než zřejmá. Její krása a podmanivost hovoří k ženě jednoznačnou řečí. Přání na kartičce vhodně doplní aranžmá.


Vyberte si kytici a my ji doručíme v Praze do 2 hod.


Rozvoz květin Praha není žádná věda


Objednat můžete květiny online včetně platby. Kytici si vyberete v e-shopu a po kliknutí na „Koupit“ vás systém přesměruje na formulář, kde vyplníte jen ty nejnutnější údaje. Po zkontrolování budete přesměrováni na platební portál se zabezpečeným připojením pro zadání údajů o vaší kartě. Celé je to jednoduché a během několika málo minut hotové. A vy už se jenom těšíte na radostnou reakci obdarované.


Doručení květin zajišťuje pražské květinářství již do 2 hod. od přijetí objednávky. K dopravě využíváme smluvního dopravce, nebo naše vlastní řidiče. Tito lidé jsou proškoleni a vědí, jak se při předání kytice chovat. Úsměv je samozřejmostí.


Na čerstvosti doručených květin nám záleží i v Praze


Květiny dovážíme denně prakticky z celého světa. Za více jak 15 let naší činnosti již víme, který zahradník květiny pěstuje s láskou a který ne. Například růže dovážíme nejenom z Holandska, ale i z Keni, Kolumbie a Ekvádoru.


Testujeme i české pěstitele. Jakmile kvalita jimi dodávaných květin dosáhne úrovně zahraničních pěstitelů, budeme Vás informovat a tyto květiny zařadíme do nabídky. Věříme, že to nebude dlouho trvat.


Rozvoz květin v regionu Prahy je dostupný také i v těchto městech: Brandýs nad Labem, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Vlašim, Beroun, Čelákovice, Neratovice, Benešov, Černošice, Říčany.


Vyberte si z katalogu kytici, kterou vám doručíme po Praze již od 2 hod. >>>