Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Příbram

Rozvoz květin Příbram

Máloco dokáže zpříjemnit den v Příbrami tak jako doručená krásná květina. Zvlášť, když není očekávána. Překvapte svou lásku jen tak a vykouzlete jí úsměv na tváři. Kytici dodáme ještě dnes v Příbrami na adresu jejího bydliště či do zaměstnání.

Přidejte k rozváženým květinám sladké Raffaelo a postarejte se o to, aby měla vaše milá opravdu dokonalý den. Objednat můžete rovnou designovou vázu. K objednávce přidáme také výživu pro květiny.

Rozvoz květin Příbram a okolí

Kytice v Příbrami rozvážíme už 15 let a poznali jsme, po čem místní touží. Rádi vám poradíme s výběrem a na přání zdarma přidáme váš vzkaz.

Naši kurýři kytici doručí do všech koutů v Příbrami i do měst a vesnic v okolí - například do Suchodolu, Milína, Dubna, Háje, Narysova, Bohutína, Obecnic, Lhoty u Příbramě, Sádek, Trhových Dušníků a Obecnice.

Nejenom v tomto regionu, ale naši řidiči také zajišťují rozvoz květin po Praze a celé ČR v ceně 195 Kč v pracovní dny a v sobotu, neděli a státní svátek za 350 Kč od 8:00 do 20:00 hod. Je to jen na vás, jaký termín si zvolíte.

 

Nevyhovuje Vám Příbram?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Objednáno večer, doručeno dopoledne, doma spokojenost doteď. (cca 10dni) Budu opakovat.

Jindřích 29.9.2019

- Objednávám internetem spokojenost nadmíru
- Rychlost, přesnost
- Kvalitní práce a služby

Anett 27.9.2019

- nakúpila som krásnu kytku a mohla som ju poslať milovanej osobe, hoci sme stovky kilometrov od seba, kytka prišla krásna, čerstvá, urobila obrovskú radost

Milka 24.9.2019