Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Rajhrad

Rozvoz květin Rajhrad

V Rajhradě kvete kultura i nejrůznější spolky. O vylepšení dnů svátečních se v neposlední řadě staráme i my. Pro Rajhrad a okolí zajišťujeme rozvážku čerstvých květin. Objednat si je můžete i vy.

Ke kytici lze přiobjednat kokosové kuličky Raffaello, Bohemia sekt a nebo skleněnou vázu pro zvýšení efektu. Věřte, že kytice předaná na pracovišti, v restauraci nebo doma vyvolá v obdarované nezapomenutelné chvíle.

Rozvoz květin Rajhrad a okolí

Vyberte si perfektní květiny podle příležitosti, kterou slavíte, ceny, druhu nebo třeba momentální nálady. Napište nám, kam je máme v Rajhradu doručit, připište osobní přání nebo vzkaz a dokončete objednávku. To ostatní zařídíme my. Rychle, spolehlivě a navíc s úsměvem. Zdarma přidáme výživu pro řezané rostliny.

Naši řidiči dovezou Váš pugét po celém městě a dále do Želešic, Popovic, Měnína, Blučiny, Vojkovic, Sobotovic, Syrovic, Ořechova, Holasic a dalších obcí v okolí.

Kytici kurýři předají do rukou obdarované v místě bydliště, či na pracovišti  v čase od 8:00 do 20:00 hod. Cena za doručení květin je 195 Kč v pracovní dny a v sobotu, neděli a státní svátek je cena 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Rajhrad?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Rychlé, spolehlivé doručení krásně uvázané a čerstvé květiny.

Jitka 18.11.2019

+ Nebojí se volat do ciziny
+ Profesionální
+ Komunikace vyborna
+ Krásné květiny
Bydlím v Nizozemí a máma měla narozeniny. Tak jsem ji objednala kytici lilií. Jaké bylo moje ...

Ověřený zákazník 15.11.2019

S nakupem na KvetinyOnline.cz jsem velice spokojena. Ziji uz delsi dobu v zahranici a tento obchod nabizi platby v ruznych peneznich menach. Velice dobra komunikace a siroka nabidka kytic.

LenkaK 9.11.2019