Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Rajhrad

Rozvoz květin Rajhrad

Ve městě Rajhrad žádný rajský hrad nenajdeme. Hlavním turistickým lákadlem je nádherný benediktinský klášter s rajským dvorem uprostřed. Pro místní je však důležitější, co město nabízí pro každodenní život. Ani v tomto případě toho není málo.

V Rajhradě kvete kultura i nejrůznější spolky. O vylepšení dnů svátečních se v neposlední řadě staráme my. Pro Rajhrad a okolí zajišťujeme rozvážku čerstvých květin. Objednat si je můžete i vy.

Rozvoz květin Rajhrad a okolí

Vyberte si perfektní květiny podle příležitosti, kterou slavíte, ceny, druhu nebo třeba momentální nálady. Napište nám, kam je máme v Rajhradu doručit, připište osobní přání nebo vzkaz a dokončete objednávku. To ostatní zařídíme my. Rychle, spolehlivě a navíc s úsměvem. Zdarma přidáme výživu pro řezané rostliny.

Naši řidiči dovezou Váš pugét po celém městě a dále do Želešic, Popovic, Měnína, Blučiny, Vojkovic, Sobotovic, Syrovic, Ořechova, Holasic a dalších obcí v okolí. Kytici předají do rukou obdarované v místě bydliště, či na pracovišti  v čase od 8:00 do 20:00 hod. Cena za doručení květin je 195 Kč v pracovní dny a v sobotu, neděli a státní svátek je cena 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Rajhrad?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Celkově bylo objednáni květin a platba velmi rychlá

- skvělé rychlé doručení
- perfektní domluva
- skvělá cena

SmallCars.cz 8.7.2019

Můžete si určit přibližný čas doby předání kytice a ta doba je skutečně dodržena

Sagal 3.7.2019

Skvely rozvoz kvetin, naprosta spokojenost.

- Rychlost
- Pratelsky pristup
- Cerstve a krasne kvetiny

Ověřený zákazník 30.6.2019