Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Říčany

Rozvoz květin Říčany

Zpříjemněte svým blízkým den tím nejkrásnějším způsobem. Překvapte je doručením nádherné kytice v Říčanech. Už za pár hodin od objednání se z ní obdarovaná může těšit.

Květiny v Říčanech rozvážíme už 15 let a díky tomu víme, co se místním ženám líbí. Chcete poradit s výběrem? Obraťte se na nás anebo vybírejte sami z široké nabídky 300 kytic. Na přání společně s pugétem předáme také váš vzkaz, který máte od nás zdarma.

Rozvoz květin Říčany a okolí

Květiny pro vás každé ráno pečlivě vybíráme. Můžete si proto být jisti, že je obdarované doručíme stoprocentně čerstvé.

Naši kurýři váš dárek dovezou po celých Říčanech, ale také do Jažlovic, Mukařova, Babic, Křenic, Tehova, Světic, Kolovrat, Benic, Nedvězí u Říčan, Nupak, Čestlic, Modletic, Herinku, Dobřejovic, Průhonic a do dalších měst a vesnic v okolí.

Řidič jsou k dispozici v čase od 8:00 hod. do 20:00 hod. kterýkoli den v týdnu. Za dodání v pracovní dny uhradíte 195 Kč a ve sváteční dny včetně sobot a nedělí 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Říčany?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Bezva servis. Dodávka super. Děkujeme mockrát

Evicka77 28.6.2020

+ Dobrá komunikace s obchodem, spolehlivé dodání

Syska 28.6.2020

+ Velmi rychlá služba.
+ Jednoduché objednání.
Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služby a obdarovaná paní s krásnou kyticí.

Mirka 28.6.2020