Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Rudná

Rozvoz květin Rudná

Námi uvázanými květinami ženě zlepšíte náladu, rozzáříte oči, rozněžníte ji. Jsme si jisti, že v jejích očích stoupnete a kamarádkám o vás bude vyprávět jen slova chvály. Vámi vybrané květiny doručíme v Rudné na jakoukoli adresu.

Váš vzkaz napíšeme na lístek zcela zdarma a rozvezeme s kyticí v Rudné. Má-li vaše vyvolená ráda sladké, doporučujeme spolu s květinami zaslat také kokosové Raffaello. A pokud si přejete předat pugét obdarované anonymně, tak není problém. Předáme ho jen tak bez kartičky.

Rozvoz květin Rudná a okolí

Po okamžiku, kdy zadáte objednávku a my váš požadavek přijmeme, uplyne jen pár hodin do doručení květin. Máme spolehlivé kurýry, kteří dokonale znají i tu poslední uličku v Rudné.

Řidiči dovezou květiny nejen v Rudné, ale i v Úhonicích, Pticích, Bučicích, Mezouni, Zbuzanech, Jinočanech, Dobříči, Tachlovicích, Vysokém Újezdě a v ostatních městech a obcích v okolí.

Předání daru si můžete naplánovat v čase od 8:00 do 20:00 hod. v časových pásmech po 3 hodinách. Za příjezd řidiče na adresu v pracovní dny zaplatíte 195 Kč a v sobotu, neděli a státní svátek 350 Kč.

 

Nevyhovuje Vám Rudná?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Bezva servis. Dodávka super. Děkujeme mockrát

Evicka77 28.6.2020

+ Dobrá komunikace s obchodem, spolehlivé dodání

Syska 28.6.2020

+ Velmi rychlá služba.
+ Jednoduché objednání.
Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služby a obdarovaná paní s krásnou kyticí.

Mirka 28.6.2020