Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Rychnov nad Kněžnou

Rozvoz květin Rychnov nad Kněžnou

Vaše nejmilejší si zaslouží to nejkrásnější překvapení. Udělejte jí radost a zpříjemněte jí den nádhernou kyticí. My květiny ještě dnes doručíme po celém Rychnově nad Kněžnou.

Kytice v Rychnově nad Kněžnou rozvážíme už více než 15 let. Poznali jsme za tu dobu, po čem srdce místních v tomto krásném městě touží. S výběrem vám rádi poradíme. Je jen na vás, který pugét vám padne do oka. Na přání zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce.

Rozvoz květin Rychnov nad Kněžnou a okolí

Vybírat můžete z více než 300 květin, které vám vždy doručíme zaručeně čerstvé. Ke kytici přiložíme také její výživu pro prodloužení její trvanlivosti.

Květiny rozvážíme po celém Rychnově nad Kněžnou a také do Jámy, Jedliny, Lipovky, Panské Hrabové, Litohradu, Ochozu, Lukavice i všech dalších vesnic v okolí.

Předání kytice do rukou obdarované může být kdykoli během dne v časových pásmech od 8:00 hod. do 20:00 hod. Časové pásmo je v rozpětí 3 hodin. Cena za tuto službu je 195 Kč v pracovní dny a ve státní svátek, sobotu a neděli 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Rychnov nad Kněžnou?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Bezva servis. Dodávka super. Děkujeme mockrát

Evicka77 28.6.2020

+ Dobrá komunikace s obchodem, spolehlivé dodání

Syska 28.6.2020

+ Velmi rychlá služba.
+ Jednoduché objednání.
Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služby a obdarovaná paní s krásnou kyticí.

Mirka 28.6.2020