Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Svitavy

Rozvoz květin Svitavy

S květinami je každý den vždy o něco krásnější. Překvapte jimi své nejmilejší a udělejte jim radost. Kytici doručíme ještě dnes po celých Svitavách a okolí.

Rádi vám poradíme s výběrem a na přání zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce. Nechcete, aby obdarovaná věděla, kdo objednal květiny a rozvážku? Dejte nám vědět a my jí nic neřekneme.

Rozvoz květin Svitavy a okolí

Pestré květiny pro vás každé ráno pečlivě vybíráme. Můžete si proto být jisti, že je vždy doručíme zaručeně čerstvé. Bezplatně přidáme také výživu, aby kytice byla co nejdéle krásná.

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Svitav, Třebovic, Hradce nad Svitavou, Javorníku, Koclířova, Vendolí, Mikulče a všech dalších měst a vesnic v okolí.

Čas rozvážky květinového daru si sami zvolíte ve formuláři objednávky. Vybírat můžete z časových pásem po 3 hodinách v termínu 8:00-20:00 hod. kterýkoli den v týdnu. Za využití donášky květin v pracovní dny zaplatíte 195 Kč a v sobotu, neděli a státní svátek 350 Kč. A pokud si nevíte s něčím rady, zavolejte nám na 602 686 696.

Nevyhovuje Vám Svitavy?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Bezva servis. Dodávka super. Děkujeme mockrát

Evicka77 28.6.2020

+ Dobrá komunikace s obchodem, spolehlivé dodání

Syska 28.6.2020

+ Velmi rychlá služba.
+ Jednoduché objednání.
Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služby a obdarovaná paní s krásnou kyticí.

Mirka 28.6.2020