Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Třinec

Rozvoz květin Třinec

Překvapte svou milou a nechte jí do Třince ještě dnes doručit krásnou kytici. Garantujeme vám, že jí vykouzlí úsměv na tváři. Pokud přidáte ještě balení sladkého Raffaella, radost bude dvojnásobná.

Kytice v Třinci rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme poznali, po čem srdce místních žen i dívek touží. Rádi vám poradíme s výběrem a zdarma přidáme vaše přání nebo vzkaz. Objednat můžete rovnou i stylovou skleněnou vázu.

Rozvoz květin Třinec a okolí

Květiny pro vás každý den vybíráme na květinových trzích. Proto je vaší milé doručíme stoprocentně čerstvé. K objednávce také přidáme květinovou výživu pro jejich delší trvanlivost.

Naši kurýři dovezou vámi vybraný pugét do všech koutů v Třinci i do měst a vesnic v okolí jako například Bystřice, Vendryně, Smilovice, Řeka, Oldřichovice, Nebory, Hrádek, Nýdek, Guty, Konská a další.

Za dodání květin účtujeme paušální cenu 195 Kč v pracovní dny a 350 Kč v sobotu, neděli a svátek. Čas předání si určíte sami kdykoli během dne od 8:00 do 20:00 hod. Vybírat můžete z časových pásem po 3 hodinách.

Nevyhovuje Vám Třinec?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Rychlé, spolehlivé doručení krásně uvázané a čerstvé květiny.

Jitka 18.11.2019

+ Nebojí se volat do ciziny
+ Profesionální
+ Komunikace vyborna
+ Krásné květiny
Bydlím v Nizozemí a máma měla narozeniny. Tak jsem ji objednala kytici lilií. Jaké bylo moje ...

Ověřený zákazník 15.11.2019

S nakupem na KvetinyOnline.cz jsem velice spokojena. Ziji uz delsi dobu v zahranici a tento obchod nabizi platby v ruznych peneznich menach. Velice dobra komunikace a siroka nabidka kytic.

LenkaK 9.11.2019