Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Třinec

Rozvoz květin Třinec

Překvapte svou milou a nechte jí do Třince doručit krásnou kytici. Garantujeme vám, že jí vykouzlí úsměv na tváři. Pokud přidáte ještě balení sladkého Raffaella, radost bude dvojnásobná. Objednávku ještě dnes doručíme po celém Třinci i okolí.

Kytice v Třinci rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme poznali, po čem srdce místních žen i dívek touží. Rádi vám poradíme s výběrem a zdarma přidáme vaše přání nebo vzkaz. Objednat můžete rovnou i stylovou skleněnou vázu.

Rozvoz květin Třinec a okolí

Květiny pro vás každý den vybíráme na květinových trzích. Dostanou se k vám proto stoprocentně čerstvé. K objednávce také přidáme květinovou výživu pro jejich delší trvanlivost.

Naši kurýři váš pugét doručí do všech koutů v Třinci i do měst a vesnic v okolí jako například Bystřice, Vendryně, Smilovice, Řeka, Oldřichovice a další. Tato služba je hrazena pušální cenou 195 Kč za dodání v pracovní dny a 350 Kč v sobotu, neděli a svátek. Čas předání kdykoli během dne od 8:00 do 20:00 hod. si určíte sami.

Nevyhovuje Vám Třinec?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Celkově bylo objednáni květin a platba velmi rychlá

- skvělé rychlé doručení
- perfektní domluva
- skvělá cena

SmallCars.cz 8.7.2019

Můžete si určit přibližný čas doby předání kytice a ta doba je skutečně dodržena

Sagal 3.7.2019

Skvely rozvoz kvetin, naprosta spokojenost.

- Rychlost
- Pratelsky pristup
- Cerstve a krasne kvetiny

Ověřený zákazník 30.6.2019