Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Třinec

Rozvoz květin Třinec

Překvapte svou milou a nechte jí do Třince ještě dnes doručit krásnou kytici. Garantujeme vám, že jí vykouzlí úsměv na tváři. Pokud přidáte ještě balení sladkého Raffaella, radost bude dvojnásobná.

Kytice v Třinci rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme poznali, po čem srdce místních žen i dívek touží. Rádi vám poradíme s výběrem a zdarma přidáme vaše přání nebo vzkaz. Objednat můžete rovnou i stylovou skleněnou vázu.

Rozvoz květin Třinec a okolí

Květiny pro vás každý den vybíráme na květinových trzích. Proto je vaší milé doručíme stoprocentně čerstvé. K objednávce také přidáme květinovou výživu pro jejich delší trvanlivost.

Naši kurýři dovezou vámi vybraný pugét do všech koutů v Třinci i do měst a vesnic v okolí jako například Bystřice, Vendryně, Smilovice, Řeka, Oldřichovice, Nebory, Hrádek, Nýdek, Guty, Konská a další.

Za dodání květin účtujeme paušální cenu 195 Kč v pracovní dny a 350 Kč v sobotu, neděli a svátek. Čas předání si určíte sami kdykoli během dne od 8:00 do 20:00 hod. Vybírat můžete z časových pásem po 3 hodinách.

Nevyhovuje Vám Třinec?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Bezva servis. Dodávka super. Děkujeme mockrát

Evicka77 28.6.2020

+ Dobrá komunikace s obchodem, spolehlivé dodání

Syska 28.6.2020

+ Velmi rychlá služba.
+ Jednoduché objednání.
Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služby a obdarovaná paní s krásnou kyticí.

Mirka 28.6.2020