Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Uherské Hradiště

Rozvoz květin Uherské Hradiště

Rozjasněte své nejmilejší den. Nádherné květiny ještě dnes doručíme po celém Uherském Hradišti a okolí. Krásná kytice jí vykouzlí úsměv na tváři, ať už ji posíláte ke slavnostní příležitosti nebo jen tak pro radost.

Květiny v Uherském Hradišti rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme poznali, po čem srdce místních dívek, žen a dam touží. Rádi vám to prozradíme a poradíme s výběrem. Na vaše přání k objednávce zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce. Kromě kytice můžete objednat také sladké Raffaello.

Rozvoz květin Uherské Hradiště a okolí

Květiny pro vás každé ráno vybíráme u dodavatelů. Dáváme si záležet na těch nejmenších detailech, aby byl výsledný pugét jednoduše neodolatelný. Společně s kyticí doručíme i výživu.

Naši kurýři dodají květiny po celém Uherském Hradišti i do Huštěnovic, Kostelan nad Moravou, Mistřic, Kněžpole, Popovic, Hradčovic, Starého Města, Kostelan nad Moravou, Tupes, Zlechova, Boršic, Buchlovic a dalších měst a obcí v okolí.

Předání do rukou obdarované může být kterýkoli den v týdnu v časových pásmech od 8:00 do 20:00 hod. Cena za dodání v pracovní dny je 195 Kč a v ostatní dny za 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Uherské Hradiště?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Objednáno večer, doručeno dopoledne, doma spokojenost doteď. (cca 10dni) Budu opakovat.

Jindřích 29.9.2019

- Objednávám internetem spokojenost nadmíru
- Rychlost, přesnost
- Kvalitní práce a služby

Anett 27.9.2019

- nakúpila som krásnu kytku a mohla som ju poslať milovanej osobe, hoci sme stovky kilometrov od seba, kytka prišla krásna, čerstvá, urobila obrovskú radost

Milka 24.9.2019