Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Velké Meziříčí

Rozvoz květin Velké Meziříčí

Víte, jak rozněžnit každou romantickou duši? S krásnou kyticí nesáhnete nikdy vedle. Vyberte tu pravou z více než 300 aranží a zbytek nechejte na nás. Ještě dnes květiny doručíme po celém Velkém Meziříčí.

Kytice pro všechny příležitosti rozvážíme ve Velkém Meziříčí už 15 let. Za tu dobu jsme zjistili, které květiny mají místní ženy v oblibě. Rádi vám s výběrem poradíme a zdarma také doručíme váš vzkaz nebo přání. Chcete překvapit dvojnásob? Přidejte k pugétu balení sladkého Raffaella.

Rozvoz květin Velké Meziříčí a okolí

Můžete si být jisti, že kytici vždy doručíme stoprocentně čerstvou. Krásné květiny pro vás každé ráno pečlivě vybíráme. K dárku také přidáme výživu pro rostliny, aby se obdarovaná mohla těšit co nejdéle.

Květiny rozvážíme po celém Velkém Meziříčí i do Oslavic, Martinic, Laviček, Kozlova, Dolních Heřmanic, Uhřínova, Dobré vody a dalších okolních měst a vesnic.

Kurýři jsou k dispozici každý den od 8:00 do 20:00 hod. Předání na adrese obdarované je možné si naplánovat během dne v 3. hodinových pásmech. Při využití této služby v pracovní dny zaplatíte 195 Kč a v sobotu, nedělil a státní svátky je cena 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Velké Meziříčí?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Objednáno večer, doručeno dopoledne, doma spokojenost doteď. (cca 10dni) Budu opakovat.

Jindřích 29.9.2019

- Objednávám internetem spokojenost nadmíru
- Rychlost, přesnost
- Kvalitní práce a služby

Anett 27.9.2019

- nakúpila som krásnu kytku a mohla som ju poslať milovanej osobe, hoci sme stovky kilometrov od seba, kytka prišla krásna, čerstvá, urobila obrovskú radost

Milka 24.9.2019