Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Žďár nad Sázavou

Rozvoz květin Žďár nad Sázavou

Udělejte radost svým nejbližším. Krásná kytice jim zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. My květiny ještě dnes doručíme po celém Žďáru nad Sázavou.

Kytice rozvážíme už 15 let. Poznali jsme za tu dobu, po čem místní touží, a rádi vám s výběrem poradíme. Na přání také zdarma přiložíme váš vzkaz na kartičce. Anebo kytici předáme úplně anonymně, záleží jen na vás.

Rozvoz květin Žďár nad Sázavou a okolí

Krásné květiny pro vás každý den vybíráme přímo u pěstitelů. Můžeme proto zaručit, že jsou vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí doručíme také její výživu.

Naši kurýři se za vámi dostanou do všech koutů ve Žďáru nad Sázavou, Polničky, Budče, Vatína, Vleké Losenice i do všech ostatních měst a vesnic v okolí.

Za rozvoz květin v pracovní dny zaplatíte 195 Kč. V sobotu, neděli a státní svátky je služba řidiče zpoplatněna částkou 350 Kč. Objednávku na víkend je nunto zadat nejpozději v pátek do 16:00 hod.

Nevyhovuje Vám Žďár nad Sázavou?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Bezva servis. Dodávka super. Děkujeme mockrát

Evicka77 28.6.2020

+ Dobrá komunikace s obchodem, spolehlivé dodání

Syska 28.6.2020

+ Velmi rychlá služba.
+ Jednoduché objednání.
Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služby a obdarovaná paní s krásnou kyticí.

Mirka 28.6.2020