Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Znojmo

Rozvoz květin Znojmo

Malebné město jako Znojmo je krásné na každém rohu. Jen máloco zvládne jeho kouzlo překonat. Nádherná kytice to ale dokáže. Překvapte svou lásku doručenou květinou a zpříjemněte jí den.

Kytice ve Znojmě rozvážíme už 15 let a za ty roky již víme, po čem srdce žen i dívek v kraji vína touží. Rádi vám proto poradíme s výběrem a zdarma přiložíme vaše přání nebo vzkaz. Objednat můžete také sladké Raffaello a kromě očí potěšit i chuťové buňky.

Rozvoz květin Znojmo a okolí

Čerstvé květiny vybíráme každý den na květinových trzích a dáváme si záležet na těch nejmenších detailech. Díky tomu je doručená kytice jednoduše neodolatelná.

Dovoz zajistíme ještě dnes po celém Znojmě, Šatově, Novém Šardově, Novém Šaldorfu-Sedlešovicích, Tasovicích, Suchohrdlech i do všech dalších měst a vesnic v okolí.

Předání pugétu může proběhnout kdykoli v čase 8-20 hod. 7 dní v týdnu. Datum a časové pásmo v rozsahu 3 hodin zadáte ve formuláři objednávky. Za příjezd řidiče na adresu v pracovní dny zaplatíte 195 Kč a v sobotu, neděli a státní svátek uhradíte 350 Kč.

Rozvoz květin zajišťujeme také po Praze a celé České republice.

Nevyhovuje Vám Znojmo?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Bezva servis. Dodávka super. Děkujeme mockrát

Evicka77 28.6.2020

+ Dobrá komunikace s obchodem, spolehlivé dodání

Syska 28.6.2020

+ Velmi rychlá služba.
+ Jednoduché objednání.
Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služby a obdarovaná paní s krásnou kyticí.

Mirka 28.6.2020