Rozvoz květin

Dovoz květin po celé ČR zajišťujeme již 15 let. Za tu dobu jsme předali již desetitisíce kytic za naše zákazníky, kteří chtěli mile překvapit své blízké, přátele, kolegy, nebo obchodní partnery v Praze, Brně, Ostravě, Liberci, Plzni a po celé České republice.

Vyberte si kytici a my ji doručíme

Kdy květiny doručíte? Dřív, než si pomyslíte.
Květiny jsme schopni doručit ještě dnes. Kytici zvládáme dovézt i do 2 hod., ale v páteční odpolední špičce, či do poslední vísky u hranic to nemusí být možné. Vždy ale hledáme způsob, jak předat kytici v krátkém čase.

Kam všude květiny dovážíte? Po celé ČR.
Doručení květin zajišťujeme v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci... až po Dolní Lhotu. Prostě po celé České republice.

Vozíte květiny i o víkendu? Ano, pracujeme i o státním svátku.
Ano, naši službu poskytujeme 7 dní v týdnu v pracovní dny a dále i v sobtu, neděli i ve svátek. Standardně doručujeme v časových pásmech 3  hodin od 8:00 do 20:00 denně. V případě potřeby na zpřesnění času předání nám napíšete svůj požadavek v objednávce do poznámek.

Jak předáváte kytice? Vždy osobně.
Květiny předává kurýr osobně, pokud je obdarovaná na adrese. Pokud ji řidič nezastihne, nechá kytici u kolegů, sousedů. Květiny vozíme v autech a předává je proškolená osoba.

Odkud pochází Vámi prodávané květiny? Z Holandska a celého světa.
Rostliny jsou původem prakticky z celého světa. Za roky naší činnosti jsme měli možnost poznat kvalitu mnoha pěstitelů a z nich vybíráme jen ty vhodné. Většinu rostlin dovážíme z Holandska z burzy, nebo od pěstitelů napřímo, ale např. růže si také necháváme zasílat z Kolumbie a Ekvádoru.

Jaká je cena za rozvoz? Přiměřená službě.
Cena za doručení v pracovní dny je 195,- CZK, v ostastní dny (víkendy a státní svátek) stojí dovoz 350,- CZK. Ceny jsou včetně DPH.

Kdy mám zadat objednávku? Právě teď.
Objednávku je vhodné zadat ihned, jakmile Vás tato myšlenka napadne a máte na to čas. Ideální je objednání cca 3 pracovní dny před doručením. Ale jak jsme psali výše, pokud objednávku zadáte v den doručení, využijeme všech našich zkušeností a květinu doručíme tak, aby obdarovaná osoba se z ní mohla těšit v nekratším možném čase.

Kde všude zajišťujete rozvoz květin? Po celé ČR.

 

 

 

Katalog květin - přejděte do katalogu květin a vyberte si kytici, kterou Vám doručíme na území České republiky

Rozvoz květin - oblíbené kytice:

Magický šarm

Magický šarmKoupit za 1 552 CZK

Červené růže - sestavit kytici

Červené růže - sestavit kyticiKoupit za 95 CZK

Oranžové růže - sestavit kytici

Oranžové růže - sestavit kyticiKoupit za 95 CZK

Bílé růže - sestavit kytici

Bílé růže - sestavit kyticiKoupit za 95 CZK