Menu
+420 602 686 696
Currency: USD, EUR Language: CZ, RU Log in Search
Front page > Customer service > Anonymous delivery

Anonymous delivery

Driver delivers bouquet without revealing the sender’s information

Do you not want the recipient to know who sent them the bouquet? Do not worry. We will standardly deliver the bouquet anonymously, without disclosing the sender. The only information for the recipient will be what you enclose on a card, which we provide for free.

All the data connected to the delivery of the bouquet are safe with us

Not only that, the recipient will not learn a single piece of information about you from us, and neither will anybody else, except for the state authorities, which have authorisation. Whatever personal information our customers disclose to us is preserved in the manner to keep the delivery completely anonymous.

What our customers say about us

Pouzivam kvetinove objednavky a doruceni kazdy rok k narozeninam me maminky. Webova stranka je velmi spolehliva a doruceni kvetin vzdy v ojednane lhute.

Gabina 6.4.2019

Já oceňují výhodnost, spolehlivost a profesionalitu vaší služby protože objednávám z USA. Používám Vaší služby už alespoň 3 roky.

Jitka, Phoenix, USA 5.4.2019

Květiny jsem objednávala v neděli večer z pohodlí domova (vesnice v Moravskoslezském kraji) a kytice byla přesně podle instrukcí dodána v Praze hned v pondělí odpoledne. Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti a květiny udělaly velkou radost.

Ověřený zákazník 4.4.2019