Menu
+420 602 686 696
Currency: USD, EUR Language: CZ, RU Log in Search
Front page > Customer service > Flower shop

Flower shop

In flower-shop, you can order and pay online

At our flowers shop, we treat our flowers with utmost care. Every day we handpick fresh flowers straight from producers, we keep them in cooling boxes at 6°C and pamper them carefully so that they get to you as stunning as they can be.

Florist shop online

We will deliver the beautiful flowers already today anywhere in Czech Rep. Our florist shop in Prague works non-stop, therefore you can order a bouquet anytime and anywhere, whether you are sitting on a train, airport hall or whether you are on a trip to nature. You only need a phone or a computer, and you can easily pay by card.

What our customers say about us

Pouzivam kvetinove objednavky a doruceni kazdy rok k narozeninam me maminky. Webova stranka je velmi spolehliva a doruceni kvetin vzdy v ojednane lhute.

Gabina 6.4.2019

Já oceňují výhodnost, spolehlivost a profesionalitu vaší služby protože objednávám z USA. Používám Vaší služby už alespoň 3 roky.

Jitka, Phoenix, USA 5.4.2019

Květiny jsem objednávala v neděli večer z pohodlí domova (vesnice v Moravskoslezském kraji) a kytice byla přesně podle instrukcí dodána v Praze hned v pondělí odpoledne. Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti a květiny udělaly velkou radost.

Ověřený zákazník 4.4.2019