Menu
+420 602 686 696
Currency: USD, EUR Language: CZ, RU Log in Search
Front page > Shopping cart > Flowers online

Flowers online

Order flowers online, even from a train

Our online florist shop will deliver you beautiful bouquets anywhere in Czech Rep. already today. Order flowers online, anywhere and anytime. Whether you are just sitting on a train, are at a business trip in Ostrava, at a mountain cottage, or at a vacation by the sea, we will deliver your order to any corner of our charming country, to Cheb, for example.

It is easy to order flowers online

All you need is to take out your phone, pay online and the bouquet is on its way. We will add your message on a card or for example a sweet Raffaello or Bohemia Sekt.

What our customers say about us

Pouzivam kvetinove objednavky a doruceni kazdy rok k narozeninam me maminky. Webova stranka je velmi spolehliva a doruceni kvetin vzdy v ojednane lhute.

Gabina 6.4.2019

Já oceňují výhodnost, spolehlivost a profesionalitu vaší služby protože objednávám z USA. Používám Vaší služby už alespoň 3 roky.

Jitka, Phoenix, USA 5.4.2019

Květiny jsem objednávala v neděli večer z pohodlí domova (vesnice v Moravskoslezském kraji) a kytice byla přesně podle instrukcí dodána v Praze hned v pondělí odpoledne. Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti a květiny udělaly velkou radost.

Ověřený zákazník 4.4.2019