Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin - ZDARMA

Rozvoz květin po celé ČR

Chcete potěšit své blízké nebo obchodní partnery luxusní kyticí či voňavými řezanými květinami? U nás si můžete objednat pugét online z pohodlí domova či kanceláře a bleskově ho doručíme kamkoliv po Praze i po celé ČR.

Udělejte radost květinovou vazbou z rukou profesionálních floristů s osobním přáním. Vyberte si z naší široké nabídky kytic nebo si sestavte svou vlastní – třeba z populárních růží.

Službu doručení květin zajišťujeme již 15 let. Za tu dobu jsme potěšili více než 100.000 obdarovaných.

Za kvalitu a spolehlivost vám ručíme. Náš internetový obchod KvětinyOnline.cz se v roce 2017 objevil v rámci soutěže ShopRoku mezi finalisty Cena kvality v podkategorii Dárky a zábava.

Rozvoz květin po Praze a celé ČR

Hledáte opravdu spolehlivý rozvoz květin nejen po Praze? Pak jste u nás na správném místě! Kytici či řezané květiny vám doručíme kamkoliv po celé České republice – do měst i těch nejmenších vísek.

Kytici obdarované nebo obdarovanému přivezeme klimatizovaným vozem, kde udržujeme optimální teplotu, abychom zaručili 100% kvalitu, čerstvost a krásu květin.

Za služby řidiče v pracovní dny zaplatíte 0 Kč (doprava zdarma), o víkendu a státních svátcích pak 0 Kč (doprava zdarma).

A proč si vybrat nás?

  • Rychlý rozvoz květin po České republice – dovoz květinové aranže zajistíme již do 2 hod.
  • Květiny doručíme do několika hodin nejen v Praze, Brně, Ostravě či Plzni, ale i do všech dalších měst a vísek.
  • Sami si zvolíte datum příjezdu kurýra a dále upřesníte termín předání, které je v rozpětí 3 hodin.
  • Doručujeme také o víkendech a svátcích s výjimkou letních prázdnin a vánočních svátků – jsme tu pro vás prakticky kdykoliv.
  • Zajistíme donášku kamkoliv – domů, do práce, na smuteční obřad do kostela, do hotelu, restaurace atd.

Doručujeme bleskově i o víkendech a svátcích

Kytice rozvážíme i v sobotu, neděli a o svátcích. Výjimkou jsou vánoční svátky, kdy máme zavřeno a dále letní prázdniny. Chcete-li mít jistotu, že vaši objednávku vyřídíme přesně dle vašich požadavků, ověřte si naše možnosti e-mailovým dotazem.

Květiny objednané v pracovní den do 17 hod. doručíme adresátovi po celé České republice během několika hodin ještě ten samý den, po Praze již do 2 hodin od objednání. Kurýři jsou vám k dispozici kdykoliv během dne v čase 8-20 hod.

Datum příjezdu kurýra si ale určujete vy, stejně jako 3hodinové rozpětí, ve kterém budou květiny doručeny a předány.

Kytici s dodáním o víkendu nebo ve státní svátek je třeba objednat nejpozději poslední pracovní den před dnem dodání, a to do 15 hod.

Objednejte pugét snadno a rychle online

Naše služby jsou plně online, květiny tak objednáte kdykoliv z pohodlí domova či kanceláře. Stačí vám k tomu připojení k internetu a několik minut vašeho času.

Vyberte si na našich stránkách požadované květiny, vyplňte objednávkový formulář a zaplaťte kartou či převodem. O zbytek už se postaráme my a po předání květinového daru vás budeme informovat e-mailem.

Náš tip: Na straně Nejprodávanější květiny najdete momentálně nejvíce žádané květiny na našem e-shopu.

Průběh rozvozu krok za krokem

Slaví někdo z vašich blízkých narozeniny nebo jen chcete potěšit svou drahou polovičku, ale jste na kilometry daleko? Nevadí! Krásnou kytici u nás objednáte za pár minut a my ji během několika hodin vaším jménem nebo anonymně doručíme. Přečtěte si, jak u nás rozvoz funguje.

  1. Nejdříve si vyberte květinové aranžmá v e-shopu.
  2. Poté vyplňte krátký formulář, ve kterém uvedete datum, čas doručení (rozpětí 3 hodin), jméno, adresu a telefon obdarované a váš telefon a e-mail.
  3. Zaplaťte platební kartou Visa nebo Mastercard, případně okamžitým převodem.
  4. Dále se o nic nestaráte. Náš kurýr doručí květiny na místo určení a předá je za vás obdarované.
  5. Po doručení vám zašleme e-mail se zprávou.

Na čerstvosti květin si zakládáme

Kytice vždy vážeme z čerstvých květin, které upřednostňujeme před dříve dovezenými, byť krásně nakvetlými. Může se proto stát, že doručená kytice nebude tak dokonalá jako na obrázku, ale nebojte se – do několika dní se květiny rozvinou do plné krásy a navíc vám vydrží krásné o to déle.

Široká nabídka květin a kytic

V našem e-shopu si vyberete různé druhy řezaných květin či luxusní květinové vazby. Vybírejte květiny dle příležitosti, ceny nebo druhu. Naši zákazníci s oblibou volí například květiny k narozeninám, slavnostní kytice nebo květiny jen tak pro radost.

Přání ke kytici zdarma

Co by to bylo za květiny bez osobního přání. Ke kytici vám přidáme přání zdarma a doručíme je společně s ní. Text napíšete v objednávkovém formuláři při vyplňování údajů do kolonky „Text na vloženou kartičku“. 

Naši kurýři: diskrétnost i příjemné vystupování

Všichni naši řidiči jsou důkladně proškoleni, aby při předání květin zachovali moment překvapení. Zakládáme si na příjemném vystupování a diskrétnosti. Kurýr je vždy taktní a během předání nesděluje informace o objednavateli.

Před příjezdem na adresu si řidič může telefonicky ověřit přítomnost příjemkyně či příjemce kytice na adrese. V telefonu však hovoří pouze o balíčku, aby bylo překvapení zkrátka dokonalé.

Když adresáta nezastihneme

V případě, že adresáta nezastihneme, je zde možnost zanechat květiny u sousedů či kolegů. Není-li kde kytici uložit, odvezeme ji zpět do květinářství.

O problému vás budeme informovat a sdělíme vám adresu, kde je kytice uschována. Zde si ji bezplatně vyzvednete. Může se stát, že v případě dalšího doručení budeme požadovat úhradu těchto dodatečných nákladů na dopravu.

Anonymní doručení

Přejete si poslat květiny anonymně a zachovat v tajnosti, kdo je poslal? Buďte bez obav. Květiny standardně doručíme a neprozradíme, kdo je objednal. Příjemce kytice obdrží jen tu informaci, kterou uvedete na přiložené kartičce s vaším vzkazem.

Nejen obdarovaná či obdarovaný se od nás nedozví jakýkoliv údaj o vás. Všechny osobní údaje zákazníků jsou u nás v bezpečí. Poskytnout je můžeme pouze státním orgánům, které k tomu mají oprávnění.

Měna
Jazyk