Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Kytice k narozeninám

Jste pozvaní na oslavu a řešíte jaký dárek? Kytice k narozeninám oslavence zaručeně potěší? Květiny jsou jasnou volbou. Neurazí, potěší. Ať už je oslavenec žena nebo muž, dítě nebo dospělý, mladší nebo starší ročník, květiny se hodí vždy.

Kytice k narozeninám rozvezeme po ČR

Můžete potěšit i toho, kdo žádnou oslavu nepořádá. Pošlete kytici k narozeninám v Praze nebo České republice prostřednictvím rozvozu květin. Nikam nemusíte chodit, vše zařídíte online. Jen si představte to překvapení, když se rozezní zvonek, oslavenec otevře dveře a za nimi stojí kurýr s kyticí k narozeninám, která potěší mysl a prozáří byt. Květiny jsou čerstvě nařezané, aby dělaly radost co nejdéle.

Rozvoz květin k narozeninám zajistíme do restaurace, hotelu, na pracovště nebo domů. Doručení do rukou obradované zvládneme již do 2 hodin od objednání a zaplacení. Květiny doručujeme denně v čase 8-20 hodin v tříhodinových slotech.

Ke květinám přidejte narozeninové přání

Nezapomeňte napsat přání oslavenci. Dostanete ho od nás zdarma. A také bezplatně přiložíme výživu pro květiny pro prodloužení čerstvosti.

Cena

Barva

Druh květin

Měna
Jazyk