Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Kamenná prodejna

Nabídka květin v obchodě

Kytici si u nás můžete vyzvednout i osobně.

Při osobní návštěvě Vám rádi poradíme s výběrem kytice. Uvážeme ji dle vašeho požadavku a vy si ji během několika málo minut odnesete. Také si můžete vybrat kytici z katalogu a objednat doručení po Praze, Brně, Ostravě, Plzni a celé ČR.

V kamenném obchodě naleznete velký výběr čerstvých řezaných a hrnkových květin, dárků ve stylu vintage, umělých květin a dalších doplňků do bytu, které ho prozáří. Těšíme se na vás, tak na brzkou shledanou.

Obchod také odbavuje objednávky na rozvoz květin po Praze a okolí. Díky tomu má tato provozovna velký obrat květin. Proto denně navážíme nové čerstvé zboží. U nás se vám nestane, že byste pořídili nekvalitní kytici.

Najdete nás na adrese: Jugoslávských partyzánů 33, Praha 6 (vedle hotelu International).

Otevírací doba:

pondělí  8:30 - 17:30
úterý      8:30 - 17:30
středa    8:30 - 17:30
čtvrtek   8:30 - 17:30
pátek     8:30 - 17:30
sobota   9:00 - 12:00
neděle   ZAVŘENO

Jedete k nám - popis cesty:

  • AUTEM: z Vítězného náměstí směrem na Roztoky, těsně před hotelem International se otočíte do protisměru a ihned zaparkujete na vyhrazených místech pro krátkodobé parkování.
  • METREM: linkou „A“ do stanice Dejvická a dále pěšky, autobusem, nebo tramvají.
  • AUTOBUSEM: zastávka Čínská (bus č. 107, 116, 147, 160, 340, 350, 355).
  • TRAMVAJÍ: zastávka Zelená (tram č. 5, 8).

Mapa a navigace:

Na hlavních mapových portálech stačí zadat do vyhledávání "KvetinyOnline.cz" nebo kliknout na mapu níže a navigace vás sama povede.

Prohlédněte si náš obchod ve virtuální prohlídce

Projděte se po našem obchodě a udělejte si představu o květinách a doplňkovém sortimentu. A pokud to nemáte daleko, tak k nám zajděte. Rádi vás uvidíme.

Foto obchodu:

Ve skutečnosti je obchod ještě hezčí než na fotografiích. Stavte se a vyberte si tu pravou kytici pro oslavenkyni. Případně pugét můžete ještě doplnit dárkem z naší nabídky.

Co o nás říkají naši zákazníci