Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Květinářství

Objednejte květiny z pohodlí domova snadno, rychle a kdykoliv – naše internetové květinářství je tu pro vás nonstop. Řezané květiny i kytice doručíme vašim milovaným po celé ČR a to už do několika hodin.

Květiny si u nás ale vyzvednete i osobně – na naší kamenné prodejně vám s výběrem rádi poradíme a během několika minut už si odnesete profesionálně uvázanou kytici. Vybírejte krásné kytice k narozeninám, z lásky nebo jen tak pro radost. Ve vaší kytici se budou obzvlášť vyjímat oblíbené růže, gerbery, lilie nebo chryzantémy.

Máte přesnou představu, jak má vypadat vysněná kytice pro vaši drahou polovičku? Nahlédněte do našeho výběru a sestavte vlastní kytici.

V květinářství objednáte a zaplatíte online

Nejčerstvější květiny pro vás

Aby k vám květiny dorazily maximálně čerstvé a samozřejmě krásné, pečlivě se o ně staráme.

Květiny skladujeme v chladicích boxech při teplotě 6 °C, která jim svědčí. Pro přepravu používáme klimatizované vozy, a tak květiny dorazí dokonale čerstvé i do vzdálených koutů republiky.

Čím lepší péči poskytnete květinám vy, tím déle vám vydrží krásné. Přečtěte si naše tipy v článku Pečujeme o květiny.

Jak vybrat a objednat kytici

Celý průběh zadání objednávky jsme maximálně zjednodušili. Minimalizovali jsme požadavky na informace, které nám poskytujete, a objednáte tak již za pár minut.

Stačí si pouze vybrat kytici, vyplnit formulář a zaplatit. Je jen na vás, zda budete platit kartou nebo převodem. Objednání v našem online květinářství je jednoduché a rychlé. Proč tedy někam chodit? Stačí vám pouze elektronické zařízení s připojením na internet a kytice může být za pár hodin doručena do rukou obdarované.

Proč objednat květiny u nás

Objednejte květiny bez čekání a odkudkoliv. Ať už jste doma, v kanceláři nebo letištní hale, během pár minut zajistíte vašim blízkým dokonalé překvapení. Potřebujete k tomu pouze telefon či počítač a platbu snadno provedete kartou. O víc už se starat nemusíte. Rozvoz květin a vše kolem už zajistíme my.

A co by to bylo za dárek bez milého osobního vzkazu? Ke kytici proto zdarma přiložíme přání s textem, který nám napíšete. Kytici rádi doručíme i anonymně, můžete tak nechat obdarovanou osobu, aby jen na základě přání odhadla, kdo jí kytici poslal.

A proč právě my?

  • Rychlý rozvoz květin po České republice – dovoz květinové aranže zajistíme již do 2 hod.
  • Květiny doručíme do několika hodin nejen v Praze, Brně, Ostravě či Plzni, ale i do všech dalších měst a vísek.
  • Garantujeme čerstvost našich květin, které vám při správné péči budou dělat radost i 2 týdny.
  • Sami si zvolíte datum příjezdu kurýra a dále upřesníte termín předání, které je v rozpětí 3 hodin.
  • Doručujeme také o víkendech a svátcích s výjimkou letních prázdnin a vánočních svátků – jsme tu pro vás prakticky kdykoliv.
  • Zajistíme donášku kamkoliv – domů, do práce, na smuteční obřad do kostela, do hotelu, restaurace atd.
  • Kamenná pobočka v Praze – zaskočte osobně na naši pobočku, poradíme s výběrem a kytici vám do několika minut profesionálně uvážeme přesně dle vašeho přání.
Měna
Jazyk