Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Kytice od 1.200 Kč - doručení ZDARMA

O nás a sociální sítě

tým zaměstnanců KvětinyOnline.cz

Nádherná květina doručená zničehonic dokáže vykouzlit ten nejkrásnější úsměv na tváři. Tomu věříme už 15 let. První kytici jsme vezli slečně, která odesílatele neviděla dva roky. Při pohledu na květiny se jí rozzářily oči a po přečtení přiložené kartičky už rychle sahala po telefonu.

Přesně pro tyto momenty svou práci milujeme. S každou doručenou kyticí předáváme kousek štěstí a radosti.

Naše květinářství jsme otevřeli v roce 2003 a jako jedni z prvních v Česku jsme začali nabízet rozvoz květin. Dnes s námi spolupracuje více než 300 spolehlivých kolegů, kteří vám doručují čerstvé květiny po celé republice.

Svět květin nás stále baví a pestré kytice pro vás chystáme s nadšením. To se promítlo i do naší účasti ve finále soutěže ShopRoku 2017 o cenu kvality v podkategorii Dárky a zábava. V magazínu v článku KvětinyOnline.cz se staly finalisty soutěže ShopRoku se dočtete více.

Podle nezávislého testu recenzního portálu Entuzio.cz patříme mezi nejlepší rozvozy květin v ČR.

Zákazníci nám napsali

Klienti nám píší své zkušenosti s doručením kytice a i jaký ohlas květiny vyvolaly. Tyto zprávy nás moc těší a jsou pro nás motivací do dalších dní. Jsme za ně moc rádi a s hrdostí se s vámi o ně podělíme na straně Recenze zákazníků.

Máme nový název e-shopu

Do 31. prosince 2017 se náš e-shop jmenoval Azalea květiny. Od 1. ledna 2018 nás najdete pod názvem KvětinyOnline.cz. Důvody, které nás vedly k tomuto rozhodnutí si můžete přečíst v článku Azalea květiny.

Také nás můžete sledovat na sociálních sítích

Facebook: @KvětinyOnline.cz
Instagram: @KvětinyOnline.cz

Měna
Jazyk