Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin Po-Pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Azalea květiny

Až do konce roku 2017 jste se setkávali se značkou Azalea květiny, která označovala kamenný obchod a e-shop. Tento název byl vždy synonymem pro kvalitní květiny, které jsme dodávali po celé ČR.

Ke konci roku 2016 se začalo ukazovat, že tento latinský název pro rododendron se stává hůře zapamatovatelný a problematicky komunikovatelný směrem k naším zákazníkům. Zásadním momentem bylo zjištění, že si nás lidé pletou s australskou raperkou Iggy Azalea. To nás přimělo k zásadnímu rozhodnutí, změnit název e-shopu.

Nově se jmenujeme KvětinyOnline.cz

Rozhodli jsme se pojmenovat náš e-shop od 1. ledna 2018 po doméně, na které hostujeme. Zároveń tato URL adresa zcela jasně popisuje naše služby.

Ale co je pro naše zákazníky důležité, na kvalitě našich květin a služeb jsme nic neměnili. Naopak, neustále pracujeme na jejich zlepšení. Důkazem je naše vysoké hodnocení na Heureka.cz - získali jsme zlatý certifikát kvality. A dále v devátém ročníku soutěže ShopRoku 2017 jsme se stali finalisty Cena kvality v podkategorii Dárky a zábava. Více si můžete přečíst v článku KvětinyOnline.cz se staly finalisty soutěže ShopRoku, který najdete v našem magazínu.

.

 

Měna
Jazyk