Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Kytice od 1.200 Kč = ZDARMA doručení

Azalea květiny - měníme název

Až do konce roku 2017 jste se setkávali se značkou Azalea květiny, která označovala kamenný obchod a e-shop. Tento název byl vždy synonymem pro kvalitní květiny, které jsme dodávali po celé ČR. A nejenom mezi zákazníky, ale i mezi zaměstnanci, kteří oceňují pohodu na pracovišti.

Ke konci roku 2016 se začalo ukazovat, že tento latinský název pro rododendron se stává hůře zapamatovatelný a problematicky komunikovatelný směrem k naším zákazníkům. Zásadním momentem bylo zjištění, že si nás lidé pletou s australskou raperkou Iggy Azalea. To nás přimělo k rozhodnutí, změnit název e-shopu.

Nově se jmenujeme KvětinyOnline

Rozhodli jsme se pojmenovat náš e-shop od 1. ledna 2018 po doméně, na které hostujeme. Zároveń tato URL adresa zcela jasně popisuje naše služby.

Soustavně rozšiřujeme naše služby a zjednodušujeme objednávání a platbu. Je to od správy hesla až po platbu Apple pay nebo Google pay.

Ale co je pro naše zákazníky důležité, na kvalitě našich květin a služeb jsme nic neměnili. Naopak, neustále pracujeme na jejich zlepšení. Důkazem je naše vysoké hodnocení na Heureka.cz - získali jsme zlatý certifikát kvality. A dále v devátém ročníku soutěže ShopRoku 2017 jsme se stali finalisty Cena kvality v podkategorii Dárky a zábava. Více si můžete přečíst v článku KvětinyOnline se staly finalisty soutěže ShopRoku, který najdete v našem magazínu.

Měna
Jazyk