Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Kytice od 1.200 Kč - doručení ZDARMA

Floristka práce - florista práce

Nabídka pracovní pozice momentálně není aktuální.

Hledáme nadšeného a talentovaného floristu nebo floristku, který(-á) má zkušenosti s aranžováním květin a rád(-a) by se připojil(-a) k našemu týmu. Pokud máte smysl pro detail, jste kreativní a zodpovědný(-á), budeme rádi, když nám pošlete svůj životopis.

Náplň práce:

  • aranžování a prodej květin
  • péče o květiny a rostliny
  • komunikace se zákazníky a jejich obsluha
  • údržba prodejního prostoru a zajištění atraktivní prezentace zboží a služeb

Požadujeme:

  • zkušenosti s vazbou květin
  • smysl pro detail a kreativitu
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • příjemné vystupování a schopnost komunikovat se zákazníky
  • ochotu učit se novým věcem
  • základní znalost práce na PC

Nabízíme:

  • nástupní plat 25.000 – 30.000 Kč
  • pololetní bonus
  • stabilní zázemí rodinné firmy s dlouholetou tradicí
  • stálé zaměstnání na plný / zkrácený úvazek
  • flexibilní pracovní doba

Nástup: ihned nebo dle domluvy

Místo výkonu práce: Jugoslávských partyzánů 33, Praha 6

Kontakt: kvetiny@kvetinyonline.cz

Další informace na Instagramu: @KvětinyOnline.cz

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte nám zaslat svůj životopis. Těšíme se na Vaši přihlášku!

Měna
Jazyk