Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Květinářství Brno

Chcete potěšit své blízké krásnou kyticí nebo jenom dát o sobě vědět? Vyberte si a objednejte kytici v inernetovém květinářství v Brně a ušetřete čas i cestu do obchodu.

Během několika málo minut si vyberete svůj pugét v internetovém obchodě. Pro přehlednost jsme kytice roztřídili podle ceny, příležitosti, nebo si ji můžete sestavit dle svého požadavku. Určitě oceníte rozdělení aranží do sekcí dle příležitostí jako například pro zamilované, slavnostní kyticepro maminku či smuteční kytice.

Moderní květinářství v Brně

Vámi vybrané květiny za Vás předáme obdarované osobě již do 2 hod. od objednání a zaplacení.

Kytice z čerstvých květin bude vašim blízkým dělat radost určitě několik dní. Aby vydržela co nejdéle svěží a krásná, tak ke každému pugétu přidáme výživu pro řezané květiny zdarma.

Naši floristé jsou vám k dispozici

S výběrem aranže vám ochotně poradí naši floristé od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00 hod. a o víkendu od 9:00 do 17:00 hod. Kontaktovat nás můžete telefonicky, e-mailem, prostřednictvím formuláře na webových stránkách nebo na Facebooku či Instagramu.

Vybírat květiny a objednávat můžete bez omezení 7 dní v týdnu 24 hodin. V případě, že si kytici necháte dovézt do rukou obdarované, zaplatíte za tuto službu v pracovní dny 195 Kč a v sobotu, neděli a o svátcích 350 Kč.

Co o nás říkají naši zákazníci