Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Květinářství Ústí nad Labem

Sháníte kytici z řezaných květin pro své blízké? Využijte naše online květinářství v Ústí nad Labem se širokou nabídkou květin k rozlilčným příložitostem v různých cenových kategoriích.

Šetřte svůj čas. Stačí pár kliknutí a kytice poputuje přímo k rukám obdarované. Pugéty můžete vybírat a objednat na počítači, tabletu či chytrém telefonu. Je to jen na vás, jak se rozhodnete.

Květinářství v Ústí nad Labem

S láskou vybraná kytice růží či jiných květů potěší každou dámu. Pugét na míru si sestavíte dle svých představ, nebo si kytici zvolíte z katalogu již připravených aranží.

Nechte se zlákat pestrou paletou čerstvých květin. Ke každé objednávce zdarma přidáme výživu pro řezané květiny. Díky ní vydrží pugét svěží a krásný po několik dní.

Kytice uvázané v našem květinářství dodáváme po celém Ústí nad Labem denně od 8:00 hod. do 20:00 hod. v tří hodinových pásmech. Cena za dovoz v pracovní dny je 99 Kč a v ostatní dny 250 Kč.

V případě, že nevíte jakou kytici vybrat, kontaktujte naše floristky na tel. čísle: 602 686 696. Rády vám pomohou s výběrem a poradí.

Překvapte svoji lásku dokonalou kyticí ještě dnes!

Co o nás říkají naši zákazníci