Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Květinářství Hradec Králové

Vyberte a objednejte si květiny v online květinářství v Hradci Králové. Nejen že nemusíte vycházet z domu, ale navíc pro své blízké připravíte neobyčejné překvapení. Vše je jednoduché, rychlé a zaplatíte kartou.

za několik málo hodin můžeme květiny předat vaší lásce, mamince, babičce nebo třeba kolegyni. Náš kurýr doveze kytici na zadanou adresu dle pokynů v objednávce. Také jí předá přání i s vaším vzkazem, které je zdarma.

Květinářství v Hradci Králové

S láskou a pečlivostí vybíráme čerstvé květiny každý den - růže, tulipány, chryzantémy, karafiáty, lilie a spoustu dalších. Na kvalitě pugétu nám záleží a proto zdarma ke kytici přidáme i výživu pro rostliny.

Sestavte si v našem květinářství kytici na míru nebo si nechte s výběrem poradit našimi šikovnými květinářkami z Hradce Králové.

Nákup můžete uskutečnit kdekoli, kde máte přístup k internetu 24 hodin 7 dní v týdnu. Sami si naplánujete čas předání od 8:00 hod. do 20:00 hod v časových pásmech po 3 hodinách.

Za dodání v pracovní dny zaplatíte 99 Kč a v sobotu, neděli a státní svátky stojí tato služba 250 Kč. Předání jsme schopni zajistit v časových pásmech od 8:00 do 20:00 hod.

Co o nás říkají naši zákazníci