Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Hradec Králové

  • Květiny doručíme po Hradci Králové a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Rozvoz květin Hradec Králové

Za doručení květin v Hradci Králové zaplatíte:

  • v pracovní dny - 129 Kč
  • v sobotu, neděli a svátek 250 Kč.

Uvedené částky za dovoz květin v Hradci Králové jsou paušální. Předání je vždy anonymní. Informace o vás jsou důvěrné a obdarované je nesdělujeme.

Rozvoz květin v Hradci Králové - informace

Dovoz květinových darů poskytujeme v po-ne v 8-20 hod. Čas předání si sami zvolíte v rozsahu 3 hod. (např. 11-14 hod.). Objednávky na dovoz v Hradci Králové v pracovní den přijímáme v den rozvážky do 16:00 hod. Předání květin o víkendu a státním svátku je nutné objednat nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod. Po předání zašleme e-mail, kterým potvrdíme doručení.

Doručení květin po Hradci Králové a celé ČR zajišťujeme i pro firmy.

Objednávka doručení květin v Hradci Králové a platba online

V e-shopu je připraveno více než 100 kytic. Roztříděné jsou do kategorií dle příležitosti, ceny, nebo si  kytici sami sestavte.
On-line květinářství v Hradci Králové je otevřené 24/7. Přijímáme platební a kreditní karty Visa a Mastercard. Zaplatit můžete také převodem, Apple Pay a Google Pay.

Přiobjednat lze luxusní bonboniéru, láhev Bohemia sektu a nebo skleněnou vázu. Kartička s vaším textem je zdarma, tak přidejte pár milých slůvek.

Květiny a jejich trvanlivost

Rostliny jsou dováženy z Holandska, Itálie, Ekvádoru a z dalších zemí. Záruka na řezané květiny je 24 hodin. Běžně našim zákazníkům vydrží kytice ve váze 1-2 týdny. Pro udržení aranžmá ve svěžím stavu přiložíme ke kytici sáček s výživou pro řezané květiny.

Květiny doručené do rukou obdarované v Hradci Králové

Rozvoz květin Hradec Králové denně 8-20 hod.Doručená květina v Hradci Králové do 2 hodin od objednáníDoručení kytice z mixu květin v Hradci Králové

Požadujete rozvoz květin do jiné obce v okolí Hradce Králové?

My jsme připraveni. Květinová aranžmá doručujeme v Královéhradeckém kraji a také po celé ČR. Takže si v klidu vyberte kytici a objednejte s rozvážkou.

Měna
Jazyk