Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Jaroměř

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Jaroměři a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Každé narozeniny, svátek nebo promoce ještě více rozjasní pestré květiny. Vyberte kytici a zbytek nechejte na nás. Ještě dnes květiny doručíme po celé Jaroměři.

Květiny už čerstvější být nemohou, pečlivě je pro vás vybíráme každé ráno. Kytice v Jaroměři rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme zjistili, co se místním ženám a slečnám líbí. Společně s kyticí doručíme bezplatně také její výživu, aby vydržela co nejdéle krásná.

Na přání k pugétu zdarma připojíme váš vzkaz na kartičce. A pokud chcete potěšit dvojnásob, k objednávce můžete přidat balení sladkého Raffaella a nebo láhev Bohemia sektu.

Rozvoz květin Jaroměř a okolí

Naši kurýři se dostanou na všechny adresy v Jaroměři a i do všech měst a vesnic v okolí. Za tuto službu v pracovní dny zaplatíte 99 Kč a v ostatní dny (SO, NE a státní svátek) 250 Kč. Ceny jsou paušální včetně DPH. Řidiči jezdí s klimatizovanými vozy, aby kvalita květin neutrpěla.

Pro přesnější stanovení příjezdu řidiče na adresu si ve formuláři zvolíte nejen datum doručení ale i čas předání. Vybíráte ze slotů v rozpětí 180 min. od 8:00 do 20:00 hod. Je jen na vás, jak tento důležitý moment naplánujete.


Nevyhovuje Vám Jaroměř?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci